Vücut Gelişimi Sıfırdan Sona [RESİMLİ]

Konusu 'Test Alanı' forumundadır ve Ignorius tarafından 12 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ignorius

Ignorius Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Merhaba arkadaşlar, foruma yeni üye oldum, bu mesajımı yazmadan önce de bir çok başlığı sindire sindire okudum ve bir çok bilgi aldım. Hepinize ayrı ayrı teşekkürler.

Önce kendimden bahsedeyim, fitness sporunu her ne kadar sevsem de üniversite yıllarında zamansızlıktan ve imkansızlıktan dolayı başlayıp bir kaç ay içinde tekrar bırakmak zorunda kalmıştım. Üniversiteden sonra ise yine iş yaşamı ve bi yandan da yandan yüksek lisans yüzünden basladığım fitness programını bir kac ayda bırakmak zorunda kaldım ve hayal kırıklığına uğradım. Sonunda askerliğimi yapıp geldim ve su anda sabah 8:00 akşam 18:00 arasında çalışıyorum. Cumartesi pazarım tatil.

Bu başlığı açmamdaki amaç tecrübeli arkadaşlardan gelecek öneriler doğrultusunda kendime yön vermek ve aynı zamanda görsel olarak gelişimimi izlemek ve yeni başlayacak arkadaşlara yararlı olmaktır.

25.06.2011 tarihinde koşmaya başladım ve her gün aralıksız (bazen sabah, bazen akşam) 30 dakika normal tempoda kendimi çok zorlamadan koşuyorum.
    Yediklerime dikkat ediyorum. Koşu yapmadan 1 saat öncesinde pilav, ızgara tavuk tarzı şeyler yiyorum, koşu sonrasında ise 3-5 adet yumurta beyazı yiyorum süt içiyorum.

Agırlık olarak ise evimde iki adet 10KG ayarlanabilir Voit dumbell set var. 1.25X2, 2.5X2 ve Bar.

Bunlarla da forumda paylaşılan "EVDE DUMBELL İLE ÇALIŞMA" başlığındaki hareketleri omuz, biceps, triceps, sırt kaslarımı geliştirmek için kullanıyorum. Koşu yaptığım için şimdilik bacak kası calışmıyorum, biraz ileride bacak da çalışmaya başlamayı düşünüyorum.

Ekim, Kasım ayı gibi ise spor salonuna yazılmayı düşünüyorum.

Amacım vücudumdaki yağlardan kurtulup, hacimli ve parçalı kaslara sahip olmak.
    Aceleci değilim. Sabrım var.
    Olumlu ve olumsuz her türlü eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum.

Bu iki resim şimdilik paylaşıyorum. her hafta yeni bir resim eklicem. Hep birlikte değişimi görücez.

25.06.2011
    181cm - 83Kg

[
    B]05.07.2011[/B]
    181cm - 80kg​

Herkese şimdiden teşekürler :))

2. HDMI

HDMI Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    10 günlük vücudunu koyanıda ilk görüyorum :)

3. Ignorius

Ignorius Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir
    Test için ilk mesajdı o :)
    Esas konu gelişmeyi izlemek için her hafta yeni resim koyduğum başlıkta ;)

Sayfayı Paylaş