vücut gücü

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve skymaster tarafından 2 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    benim bu spora başlamamın en büyük sebebi fiziksel olarak güç istememdir tabiki güzel bir vücutta istiyorum bir salona başladım 2 hafta kadar gittim hoca biraz arsız çıktı hilekar çıktı oyüzden orayı bıraktım kilo olarak iyi bir vucüdum var ama çevremdeki insanlara karşı güçsüzlük hissi var biraz bende mesela arkadaşlarım barfiks rahat çekerken ben pek çekemiyorum bilek güreşinde kimseyi yenemiyorum vs bu yüzden bu spora başladım 1.78 boyum var 71-72 kilo falanım salonu bıraktım evde çalışmaya başladım 5 kilo dumbell'ler ile çalışıyodum 8e geçtim 8lerde artık cok zorlamamaya başladı bu yüzden yarın 10 kilo alıp onlarla devam edicem ama sizden öğrenmek istediğim nasıl kendimi daha iyi geliştirebilirim salonda arkadaşlarla çalışırken herkez 7.5 kaldırır ben 5 kaldırırdım bu biraz beni üzerdi ama zorladım simdi 8 lerle çalışıyorum hatta 10a geçicem yarın bu biraz bende motive yükseltti açıkçası çok hırslıyım zorluyorum ama bazı hareketlerde hala 5le yapmak zorunda kalıyorum bana ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz?

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  3. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    inceliyorum hepsini :) flexor hocanın yapmış oldugu evde calışma programını uyguluyorum ama değiştirmelimiyim yoksa sadece ağırlık arttırarak devam mı sizce

4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Şöyle söylemeliyim eğer haraketi yaparken zorlanmıyorsanız ama ağırlık arttırınca haraketi yanlış yapıyorsanız ağırlık arttırmak yerine , haraket değiştirmelisiniz .

5. skymaster

skymaster Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    tavsiyenizi dikkate alıcam :)

Sayfayı Paylaş