Vücut ağırlıgı ile Çalısmak.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve desperado98 tarafından 25 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Selamun aleykum arkadaslar. Başlıktada belirttigim gibi şınav mekik barfix dips hareketlerini yaparak gelişim sağlanabilirmi . Amacım öyle ahım şahım bi vucut yapmak degil yaza hazır olmak yani Plaj vucudu gıbısınden . 2ay önce 3.5 ay spor salonuna gittim sadece kollarda gelişme sağladım . Ben kendım program yaptım günlük 150 şınav 100 mekık 7x4 barfix gibi..

2. nonstoper26

nonstoper26 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    bunu bir yerden başlayıp kendin test etsen daha iyi olur sonuçlarınıda yazarsın bilgilenenler olur ben 2 senedir bu sporla ilgilenmekteyim ordan burdan çok yazı makale okudum baktım okumakla olucak gibi değil kendim deneyip gördüm ilk 6 ayım evde vücut ağırlığıyla çalışmakla geçti istediğin vücut sadece hatlar belli olsun t-shirt giydiğimde atletik görüneyim şeklindeyse gayet yapılabilir ancak kollar için aynı şeyi söyleyemem ki yaz için demişsin yazada 2 ay gibi bi zaman kaldı 2 ayda pek gelişim elde ediceğini sanmam...birde hergün çalışmaktan kaçın benim ilk başlarda yaptığım en büyük hata buydu spor yapmadığım gün sanki gelişme sağlayamıcam gibi düşünürdüm hep haftanın altı günü spor yapmaya çalışırdım bodyforumtr sağolsun çok şey öğrendim burdan artık aynı hataya düşmüyorum...

buda 5 aylık halim benim için gayet iyiydi sonuçta bende senin mantığınla başladım eminim sende sonradan hedef büyütüceksindir...(bu süre içerisinde 2 kutu whey 1 kutu bcaa tükettim bunuda göz önünde bulunduruyum)

Ekli Dosyalar:

desperado98 bunu beğendi.
  3. desperado98

desperado98 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Vücut sağlam duruyor abi . Benım yas 17 olacak ve hergün vücut agırlı ıle calısırsak bı zarar olmaz dıye bılıyorum , yani en azından cumartesi pazar off günü olur. Cünkü cok agırlık gırsem salona gitsem 1 gün calıs 1gün dinlen mantıgı ıle çalısıyodum . :) Teşekkür ederim bilgiler için , buarada yasım geregi protein tozu vs. kullanmak ıstemıyorum bu yasllar büyüme dönemı oldugu ıcın gerek yok dıye bılıyorum toza felan :)

Sayfayı Paylaş