Vücut şekli ve motivasyon :'(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve interramcho tarafından 7 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. interramcho

interramcho Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yıllarca kocaman bir göbekle dolaştım. Sonra sporla ve hareketle,biraz da uzamayla göbeği erittim. Şimdi çok kalın ve sarkık bir deri ile başbaşayım. 3 ay öncesine kadar karnımda kaslar olduğunu fark etmemiştim bile,şimdi uzanıp karın kaslarımı sıkıp gevşetmek bile keyif veriyor. Fitnessta 2. aya başladım, ilk ay American Pure Whey kullandım, sanırım bu sefer de aynısından alacam,param olursa aminoasit de. Karın kaslarımın gerçekten iyi miktarda olduğunu biliyorum,ama deri ve altındaki tabaka kalın olduğu için sıksam dahi göbek gibi duruyor. Eğildiğimde sarkıyor resmen deri :( Gerginleştirmenin ve bu tabakayı inceltmenin bir yolunu bulmak istiyorum. Hocam zamanla kas miktarın arttıkça yağ yakımın da hızlanacak,deri zamanla incelek diyor ama kendimi motive edemiyorum :(

Bir de anatomik sorunlar var. Mesela bakıyorum kocaman göbekli adamlar,belleri benim belimden dar. Hocama gösterdim karnımı,bunun nedeninin bacağımın başladı yerin üstündeki kemiğin bir parça dışa doğru olması. Yani yıllarca uğraşsam da üçgen vücutlu olamayacağım belki de :( Ve ilk ayın sonuna kadar her şey çok iyi gidiyordu. Yağ oranım %12 civarı idi başladığımda. O son 5 güne girerken bence yine o civardı,su kaybedip kas almıştım. Ama 5 gün hastalandım ve çok çok kötü beslendim. Yağ oranım %14. Kas kütlemde de iyi sayılabilecek bir artış varmış hocama göre,ama yağ oranının bu kadar artması pek de iyi olmadı :(Kendimi motive etmenin ve stresten uzak tutmanın yollarını arıyorum ama bulamıyorum :(

2. krewman

krewman Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    göbek konusu bendede sıkıntı kollar falan bakıyorum sıkıyorum off gelişmiş diyorum fakat o göbekteki birikintiyi görünce bütün moralim yerle bir oluyor.. Bu sabır dönemini bir atlatsak inş kardiyoyla eritiriz. Karın kaslarımı görmek tek hayallerimden biri benimde

3. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    ne olursa olsun kendini motive edip en iyisi olmaya çalış :) motivasyon için inanç gerekiyor biliyorsun

4. interramcho

interramcho Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de onun için bu konuyu açtım zaten :(

Sayfayı Paylaş