Vücut ölçülerimi yorumlarmısınız ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve HuRleY tarafından 29 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HuRleY

HuRleY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul avcılar
    Merhaba arkadaslar oncelikle foruma yeni uye oldum daha oncede forumu bol bol okurdum bazı sorularima cevap bulmak icin uye olmaya karar verdim.
    17 yasindayim 1 yil once cok zayif oldugum icin 3 ay spor yapistim bazi sebeplerden biraktim 178 boyunda 53 kiloydum cok asiri zayıftım 62 oldum son 2 aydir yine basladim su an 69 kg yum ölçülerimi yaziyim.
    Kol 32.5
    Gogus 91
    Bel 75
    Omuz 107
    Arkadaslar omuz olculerimin dusuk oldugunu düşünüyorm ve ust karin kaslarim belli olmakla beraber aly taraf biraz yagli oldugu icin pek belli degil yorumlarinizi bekliyorum teşekürler..

2. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    kolun bence başlangıca göre ideal :D fakat gögüs ve omuzların için aynı şeyi diyemicem sende belirtmişin zaten omuzlarının dar oldugunu bilincinde olman iyi
    Güzel bir beslenme programı ile hacim kazandırabilirsin zaman geçtikcede napıcagını öğreniyor insan zaten sen sporuna devam et! pes etme yeter

3. HuRleY

HuRleY Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul avcılar
    Yorumlarin icin tesekurler ama cok da dar degil ya omuzlarim gorunusu iyi yani

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş