Vücut ÇAtlağı ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve loss loneliness tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. loss loneliness

loss loneliness Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 18 Yaşındayım ve 165 boyum var .Vücudmda çok çatlak var 14 yaşından beri sürekli zayıflayıp kilo aldım ama öle büyük kilolarda değil 75 kiloydum bir 73 oldum bi 70 oldum bi 74 oldum hep bu aralarda 4-5 kez kilo alıp verdim , en son geçen sene 3 aay boyunca her gün evde kendim spor ve dans ederiz 66'a indim ama spor yapmadım okul yüzünden ama o kilomuda baya korudum , Şuanda spora Devam ediyorum Ama evde kendim yapıyorum Aerobik , dAns , kendi ağırlığıma çalışıyorum Mekik , Çömelme hareketleri vs .. bir 1 kiloluk su şişeleriyle biraz çalışıyorum .. Ama Kalçalarımda Göğüsüm bide Bacak arkamda Yan,i Dİz Kapağınn arkasında Çatlatlar Var , Bunu Tedavisi Yokmuş Diye Duydum Ama bi yerdede Spor yaparak Vücdun Sıkılaştığını ve bunların kaybolduğunu Duymuştum GErçektende Böyle Bişey var mı ? veya benmi yanlış bi şey yapıyorum vücüdm Çatlak Patlak veriyor Anlamıyorum ..

Ve Yüzmeye BAşlayacağım , Spor Akademisi için, Onun nasıl faydası olur ZAyıflamama Yardımcı olur mu ?

2. nastenka

nastenka Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bende de cok var ani kilo alıp vermeden oluyor malesef ve ne yaparsan yap goruntusunu hafifletebilirsin ama gitmez :( yağ karısımları var fındık yagı falan iyi gelebilir daha yeni oluştu ise dahada ilerlememesi için bol bol o bolgeye krem sür nemli tut ama onun dısında buzlu terapi falan diye o deriyi soyarak güncelleyen yontemler var onun dısında mumkun değil...

en iyisi pek kafaya takmamak diyorum bende ara ara takıntı yaparım oyle bişeylere ama olumlı yonlere bak ve bebe yagı veya catlak yagı diye nette ara karısımın içindeki yaglar cıkar oyle yaglar ile ilerlemesini engelle yani ben deneyimlerimden hiç bişeyden bi sonuç almadıgımı soyleyebilirim...her durumdada spor tabiki yap hem sıkı vucutta daha az dikkat ceker hemde selülit goruntusune spor iyi geliyor

3. loss loneliness

loss loneliness Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bnm beden eğitimi hocama sormuştum , insanlar yüzlerini bile değiştiriyorlar bune ki demişti , çin masajı spa filan demişti .. bu konuda iyi bilgisi olan biri var mı acaba sitede , yani özel olarak bu konu üstünde kafa yormuş biri gibi =) , ayrıca bilgileriniz için çok teşşekkür ediyorum =)

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showthread.php?t=105
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...ead.php?t=1428
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...ead.php?t=4415

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş