vücumu şekle sokmak istiyorum .yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve navarch tarafından 17 Eylül 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. navarch

navarch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba,
    ben foruma yeni katıldım gerçekten çok seviyeli ve bilgilendirici bir ortam.
    sizlere birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.
    ben 24 yaşında 180 boyunda 87 kiloyum ve oldukça biçimsiz bir vücudum var. bundan bi ay önce sigara ve alkolü bıraktım artık vücudumu şekle sokmak ve 10 kilo civarında vermek istioyorum. özellikle göbek ve belimin yan kısımlarını (aşk simidi) vahim durumda. o kısımlardan nası kurtulabilirim. amacım body building yapmak değil ama hafif kaslı bir vucutta fena olmaz sanırım birde bacaklarım çok kalın genetik olarak, bunun için koşmak ideal mi. görüşlerinizi payalaşırsanır sevinirim

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Sitemizde sayısız proğram ve örnekler mevcut biraz dolaşmanı tavsiye edrim

3. Neo

Neo Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu danismanligi
    Yer:
    izmir
    flexor abimizin dediğine katılıyorum

ama cardio (koşu bisiklet vs.) antrenmanları ile ilgili yerlere bakmanı tavsiye ediyorum

saygılarımla

4. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    sana öncelikle bi salona yazil derim.biseyler yapmak icin o salona o parayi verecen arkadas baska caresi yok :) cogusu evine alet falan aliyor ama bu spor evde yapilacak bi spor degil.bir iki ayadan sonra evde calismak insani bunaltiyor ve geri birakiliyor yani salon ortami olmasi lazim.evine alet alipta 2 ay sonra gönlü gecip satan cok kisi gördüm,sen bi salona basla vücudun sekle girer,tabi hocalarin programlarina uyacaksin

5. kralonur

kralonur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen katılıyorum ama ben yaklaşık 5 aydır evde forum takip ederek sistemli bi şekilde çalışıyorum vucut yağ oranımı 15 lerden 11 lere çektim hafatad 4 gün 2 1 2 şeklinde çalışıyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:42 ----------

bence sen sölenenlere kulak asma evde dambıl bar al çalış 1 seneye vucudu şekle sokarsın mümkün olduğu kadar çok tekrar az kilo ile çalış ve doğru beslenme şeklinde olduğun zaman sen istemesende vucudun forma girecektir bench_O

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili kralonur ;

Seni tebrik ediyorum :D

Son mesajı 02.10.06, 13:41 tarihinde atılmış konuyu hortlattığın için :)

Bu arada katıldığın üyelerin hepsi foruma yıllardır yazmıyor :D

Başlığı açan arkadaşın şu an bir kaç çocuğu bile vardır :)

Saygılarımla , Danny Boy ...

mma- bunu beğendi.
  7. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    kralonur forum tarihine geçtiniz. başlığın açıldığı tarihte çoktan geri dönüşümee gönderilmesi gereken konuyu hortlatmışınız. resmen geçmişe yolculuk yaptık sayenizde. kim bilir o tarihte bu başlığı açmış kişi şu an hangi mankenlik ajansında teklif üstüne teklif alıyordur kim bilir.

bu işin şakası lütfen konuların açılış tarihine bakınız bu konuyu nereden buldunuz nasıl ilk mesajınızı yazma gereği duydunuz oda ayrı bir merak konusu tabi forumda biraz daha dikkat diyorum :). sağlıklı günler dilerim.

Danny Boy bunu beğendi.
  8. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Madem konu hortladı bende bir şeyler söylemek isterim

eve alınan gereklı ekıpmanlar sayesınde salondan neredeyse hiç farkı olmaz. Evde çalışmanın onlarca avantajı var. dezavantajıda var ama bir kişi gerçekten kararlıysa ve evde gereklı ekıpmanları varsa emın ol çok iyi yerlere gelebilir

Danny Boy ve letsev bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş