Vücudunuz Hakkında Yapılan Yorumlar

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve çikoçiko tarafından 24 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    Merhabalar. ne zamandır böyle bir konu açmak istiyordum. vücudunuza, suratınıza, (eğer varsa) kaslarınıza, yakışıklılığınıza falan yapılan yorumları, atılan bakışları burada toplayalım istedim. ben spora yeni başladığım için vücudum hakkında denilen yavaş yavaş omuzların genişliyor, -kaşığı ağzıma götürünce- bak yavaş yavaş kolundaki kaslar belirginleşiyor laflarından başka bir şey yazamayacağım. ama suratım hakkında daha iç açıcı yorumlar mevcut. mesela yemek yerken halamın beni izleyip ay ne güzel yaa demesi gibi veya yanımdan geçen 2 kızdan biri bana bakarken diğerinin onu dürtüp ya bakmasana demesi gibi veya ablamın sen biraz kilo al mankenlik teklif edecekler şuraya yazıyorum (1.75 le manken olunuyordu zaten.) demesi gibi.... örnekler çoğaltılabilir uzatmak istemedim. evet sizden de değerli yorumlarınızı bekliyorum..

2. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    maksat ne ? egoyu tavana vurmak mi ?

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Matsumura, DaMountain ve zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  3. TurboTurabi

TurboTurabi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    Ne diyelim kardeş karı kız kovalıyoruz. ahaha :D
    Ego ister istemez çıkıyor iyi bişe ezik takılacağına egoist takıl

4. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    eziklikle mutavazilik arasindaki farki goremiyorsun sanirim bu sporda egoist olursan yuzune guler arkana soverler mutavazi ol kendini bil kibrini yen ki hem sen rahat ol hem diger insanlar sonucta unutmaki sen kendine ben cok iyiyim yeterliyim dedigin an bu is biter her zaman kendini kotu goren adamlar basarilir olur cunki surekli daha iyisi icin ugrasir bilmem anlatabildimmi

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

DaMountain, neverbackdown. ve FanDzeghi* bunu beğendi.
  5. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    +++

6. TurboTurabi

TurboTurabi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    arnold da kendine ben iyiyim diyordu 25 yaşlarında ama adam üstüne koya koya gitti masal kelimeler senin yazdıkların
    sağdan soldan duydunuz iyi ki ne zaman kendıne iyiyim dersen bitersin lafını :D
    Neyse kardeşim sen böyle takıl ben böyle başkası şöyle herkesin kendi hayatı

çikoçiko bunu beğendi.
  7. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    korktuğum başıma geldi beyler safa cerit sağolsun. haydi adminler konuyu kapatalım konu amacına ulaşmadı. millet gevezelik yapacak yer arıyor.

8. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    gevezeliği sen yapıyorsun. Madem çok yakışıklısın falan git manken ol burada millete niye yazıp artıslik yapıyorsun anlamadım.

Ezar bunu beğendi.
  9. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23
    çok yakışıklı değilim dostum. düşün 198 cm dedem var, bu boydayım onun kadar olacan sen, ay sen büyüyünce kıavnç gibi olacan diyen de var. artistlik değil bu. sadece oğullarının çok çok yakışıklı olmasını isteyen ebeveyn-yakın akraba lafları. face-twitter hesabıma foto bile at(a)mıyorum. düşün halimi. ha bir de şu kız bakar diğeri dürter dedim, onu da öyle dışarı çıkınca herkes gözler fal taşı gibi bana bakıyor sanmayın. olsa olsa ayda yılda bir. :D ama haklısın yani mesajı okuyunca hakikaten ben çok yakışıklıyım bekleyin vücut yapıp hepinizi geçecem der gibi olmuşum. affola.

TurboTurabi bunu beğendi.
  10. TurboTurabi

TurboTurabi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    18
    Çiko bunlar böledir kardeşim.
    Sanki kendi akrabaları ailesi demiyor aslanım yakışıklı koçum diye
    ama sen yazınca buraya egoist oluyorsun ne diyelim forumda herkes prof doçent doktor

çikoçiko bunu beğendi.
  11. çikoçiko

çikoçiko Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    23

aslında amaç egoistlik değil, amaç Anneniz babanız ne diyor- özel sözler adlı konuyu biraz daha genişletmekti, olmadı. hade eyw.
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Ağustos 2014 ---
    eyw turabicim :) hah işte şu koçum yakışıklı oğlum laflarının biraz daha abrtılmışı benim yazdığım. düşün daha yeni başladım annem o ne öyle omuzlar kocaman bel küçücük diyor, yok öyle bişey! hepsi abartmadan ibaret! şu kıvanç olacan falan denilince pohpohlanmayı sevmem, oğlunla ilgili konuşsan bile biraz gerçekçi konuş derim hep..

Sayfayı Paylaş