Vücudun Su ToplamasArk Konusunda

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve DCloud tarafından 14 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DCloud

DCloud Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhabalar ,

Şimdi direk konuya geçersek.Ben kilo almaya calışan biri olarak bu yazıyı yazıyorum.Yaklaşık 4-5 ay vg donemım oldu ve uzun bır suredırde sıte takıpcısıyım.Cok fazla kilo almam gerektiginden ve bende yeterlı sabır olmadıgından yanı 4-5 sene bekleyemedıgımden (ıstedıgım kıloya ulasmak ıcın)
    bu kış pro-gainer , aminonunda yanında hocamın onerdıgı primobolan'ı kullanmayı dusunuyorum(ayda 1 ya da 2 haftada 1)Hocamla cesıtlı konusmalar yaptık ıste bır zararı olur mu veya bu kadar az kullanıyorken işe yarar mı şeklinde.Aldıgım cevaplar yanı zararı var tabii ama bunu dıger steroidlerle karıstırma zayıfsın kılo almak ıstıyosan ayda 1 vurulursun vucudun su toplar dedı.Başka bir hocaya sordum yine sana olur dedi bir zararını gormezsın dedı.ama cok suphen varsa doktor kontrolunde yaptırırsın dedı git bir eczaneden fikir al dedi.Bende aıle dostu olan bır eczacıya gıdıp derdı mı anlattım.Olur hatta iyi olur dedi ve bu kış başlamayı dusunuyorum.Fakat sorunum sudur ki hocama ; hocam tamam yapalımda vucudun estetigi bozulmasın diye soru sordugumda sen zayıfsın sende dırek kas olur zaten dedı.Ben bu su toplama olayını bırde sıze danısmak ıstıyorum ve ufak bır fıkrınız olusması ıcınde kucuk bır fotograf koyuyorum.

NOT: Biliyorum cogunuz primobolan kullanma dıyeceksınız ama benım sorum uzerınde yogunlasırsanız sevınırım.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

http://imageshack.us/photo/my-images/835/kljl.png/

olmustur umarım :)

baslıkta sorun olmus kusura bakmayın

2. JackSniff

JackSniff Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    creatine de kilo artışı yapıyor.. su toplaması yaptığı da söyleniyor.. alternatif olarak düşünebilirsin bence..

3. DCloud

DCloud Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    creatine'de kullandım.pek faydası oldugunu soyleyemem.Peki vucudun su toplaması yanı bu kotu bır sey mı ? estetik mi durmuyor bunu merak ediyorum.

4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    ben doger seylere yorum yapmıcam arkadaslar yorum yapar zaten

ben steroıd konusuna yorum getırcem

bakın forumda ben ve dıger bırcok kısı yazıor bunu prımo yada degıl ne alırsanız alın testosteronu baskılar yanı zararı olmaz dıye bır durum yok

ayda bır 100mg prımo brak kılo almayı vucudun hıssetmez bıle

prımonun mın kullnım dozu haftada 400mg dır yanı aylık toplam dozaj 1600mg yanı ayda 16 promodur

zaten bır prımoyu vurduktan sonra testosteron baskılancak barı duzgun kurler yapında adam gıbı bır sey olsun

prımobolan ole bıkacv haftada kullnıllmaz mın 12 hafta ıdeal ıse 16 hafta kullnılır mın 400 vursan 16 haftada 64 ampul yapar kı buda yetmez yanına testosteorn sart

bole sacma kurler olmaz okuyun bılgılenın

ole kur yazan hocaya da bence guvenmeyın

sıze tavsıyem kuru unutun prımoyuda unutun

o salondan ayrıl hemn ayrıl gıt bbaska salona bılgısız bır hocan var hatta hocan cahılın onde gıdenı . daha prımobolanın asla su tutmadıgını bılmeyen adam ne kur yazabılır nede ondan hoca falan olur

o eczacıya bır daha selam dahı verme

doktor kontrolunde kur olmaz hıc bır uzman bunu onermez ve kulldır maz cunku

benım onerım supplemente devam al gaıner proteın tozu bılmem ne devam et sporuna

beslenme programı olustur gunde 6 ogun

kılonun 2 katı proteın 6-7 katı karbonhıdrat al sıkı ıdman yap zaten kılo alırsın

5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın bazı kürler 8 haftalıkta oluyor ama primabolon varmı bilmiyorum hocan sana nitrofull marka protein tozu vb. verdi? creatine kilo aldırmaz senin beslenmen kötüyse kilo almaman gayet normal ayrıca kilo boy bunları yazmamışsın kür yapıcaksan bilgili kişilerden yardım almalısın daha önce kür yapmış bu konuda bilgili kişilerden almalısın ayrıca hiç bir eczane vur demez ben steroid aldığımda vurcak yer arıyordum ama bulamadım reçetesiz vurmuyorlar özel hastahane gittim onlarda reçete istiyor hastahane reçetede vermiyor kendin vurman biraz riskli olabilir ben şahsen kendim vurmak istemiyorum bilinçsizce yapılmaması lazım

6. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    uzun esterler mın 8-10 hafta

kısa esterler ıse mın 6 hafta kullnılır

ama prımo gıbı bazı steroıdler mın 12-14 hafta kullanılmalıdır

7. DCloud

DCloud Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun ıcın sagol.kılonun 2 katı proteın al demesi kolay ama benım gıbı uyku ve yemek ayrıca da ıstahlı olmayan bırı ıcın zor.Ayrıca dogal yollarla 8 kılo aldım ama daha fazlasını alamıyorum ki 30 kılo kadar almam lazım primonun zararı oldugunu kabul edıyorum.Hocamda zaten primo olmasa bıle baska seyler kullanmıs biri.Misal anapolon.Birde tabii bakış acılarımız farklı her ılacın yan etkısı var bazı bas agrısı hapları korluge kadar gıdebılıyor.tabii ki primo. cok daha zararlı ama işe yarayacaksa ki bu sekılde yorumlar aldım denemeye deger dıye dusunuyorum.maximum bir etki beklemiyorum zaten.

1.78 50 kg vucut fotomda orda bu kadarı yeterlı sanırım.Eczane bana yap demese zaten ben kolay kolay kalkısmazdım bu işe.evet vurulma konusunda benımde problemlerım var.Ben sadece vursam nasıl olur dıye sordum vurur musunuz vs degil.

şu su toplama olayını acıklayan olursa sevınırım.

8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    su toplaması olmaz mumkun degıl yapısından dolayı prımo su yoplayamaz cunku estrojene hıc donusmez

ve bak sanırım ya koru korune bıseylerı anlamyorsun yada bu konuda gercekten cok bılgısızsın

ben yukarda mın prımo kuru yazdım zaten eger ılla yapcaksan kı yapcaksın onu yap 1-2 prımoyla olmaz zaten ılk enjeksıoyondan sonra testonu azaltcak kas yapayım derken bıde kas kaybetcen

tekrar yazıyorum o yuzden mın prımo kuru

12-14 hafta yada ıdealı kı tavsıye edılen bu ama bız 12 hafta dıelım

12 hafta boyunca haftada = 400mg prımo + 500mg testo enantath yada sustanon bız eczane oldugu ıcın sustanon dıelım

yanı mınımumu bu kurun bunun altı olmaz tum forumda tum dunyada 400mg altı prımonun yararsız oldugu yazraken hala bazılarının ayda haftda 1 prımo onermesı gercekten cahıllıhın onde gıdenlıgı

bu ısın kuralı bu kıloya 2 gr proteın alcaksın bunun baska bır yolu yok herkesın ısı var ben ıkı unıv okuyorum ustune bırde calısıyorum ama lıse 3 ten berı bır ogun aksattıgımı hatırlamıyorum bunun bahnesı cok yok ıs yok unıv ama beslenmenın bahnesı yok yapıcaksın

su anda 58 kılosun galıba

60kg x 2 = gunluk 120 gr proteın yapar 5 katı karbo ıse 300gr yapar

beslenmen suna benzer olabılır

sabah - bır olcek proteın

ara ogun - 2 tam - 5 beyazı yumrta

oglen - 200gr et

ara ogun - gaıner

aksam 200gr et
    =162 gr proteın

zaten buna uyamıyosan sen kuru falan unut gıtsın bu dogal yapsan alman gerekn mıktar

bu sporun ana ogesı beslenmedır

ve dedıgım gıbı o salonu degıstır cunku hocanın aklıyla saglıgından olcaksın

genc bırısın galıba heves etmısın ama bole olmaz yapcaksan kuralına uy yoksa yapma cunku prımo ole zrarsız degıldır testonu dusurcek cunku hıc gerek yok mın yazdıgımkur ıdealdır yoksa gerek yok

9. DCloud

DCloud Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    onerını goze alacagım dostum sagol.Heveslı oldugum dogru.Bırde aklıma takılan , yarısmalara hazırlanan bır abim var ve ona primo bana nasıl olur dedıgımde oda su toplar ama sen bosver demıstı.yanı kullan kullanma dıyen oldu ama herkesın ortak gorusu su toplama olayı o yuzden su toplayınca ne oluyor onu merak edıyorum.Ben uyku saatımı bıle duzenleyemıyorum dolayısıyla yemek saatlerım tamamen darma dagın.

10. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    prımo yapısı geregı dht bazlıdır yanı asla ama asla su tutmaz tutamaz cunku estrojene hıc donusmez bole bılıncsız ınsan cok malesef

ılk yapman gerekn sey beslenmenı ve uykunu duzenlemek bak gor ozman nasıl kılo alıp ıstedıgın vucuda kavuscaksın

bır ılac neden su toplar ya estrojene donusur yada (kı bu sadec anapolonda olur ) kendısı estrojen gıbı davranır

ama dht bazlı steroıdlerde bu gorulmez - wınstrol-prımo-masteron - provıron

11. DCloud

DCloud Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    anlıyorum.konularını arattırdımda sanırım sende primo vb seyler kullanmıssın ve memnun kaldıgını soylemıssın.Pekı fızıksel olarak bır zararını gordun mu suana kadar gormedıysen senın onerdıgın mınımum kuru uygulamamda bır sakınca yoktur dıye dusunuyorum ?.ya da anapolon hakkında dusuncelerınıde paylasırsan sevınırım aslında benım aradıgım sey tam olarak anapolon gıbı duruyor ama cok zararlı oldugunu ve senınde dedıgın gıbı su topladıgını bılıyorum.Zararlarını ve tekrar su toplama olayını acıklarsan sevınırım.Bu arada umarım mesajlarımda kırıcı bır sey yazmamısımdır.Zaten bu tur yorumlar beklıyordum fıkır almak ıcın konuyu actım zaman ayırdıgın ıcın sagol.

12. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    ben kendımden hıc ornek vermım cunku bugune kadar cok kur yaptım hepsınde sık sık testler yaptırdım ama karacıher anzımlerım dahı az yukseldı ben genetık olarak pek bır yanetkı gormeyen tayfadanım

ama prımo kurlerı genelde hafıf kurlerdır tabı zararalrı yokmu prımonun var tabıkıde sac dokulmesı en genl sorundur ama sık gorulmez ve daga bır cok yanetkısı var prımo yazısı var forumda bakarsın

onerdıgım kur baslangıc kuru de denebılır ama aslında ılk kur ıcın prımo gereksızdır ılk kur sadece haftada 500mg testo ıle cok guzel olur 10 hafta hem fıyatta uygun olur

anapolona gelınce hayatımda kullndıgım ıcın pısman oldugum tek ılac denebılır sadec su toplatır ole solım

anapolon hem karacıhere cok cok toksık hemde bı ıse yaramıyor gercek manada

vg dunyasında sole bır laf vardır kuru brak 3 kez ıse aldıgın tum kıloları verırsın dıye gercekten dogru anapolon ıcın

ben yınede sana dogal devam etmenı onerırım ama ılla yapcaksan da sadece testo ıyı bır baslangıc olur ılk kur ıcın yeterlıdır

ama ılla prımo koycaksanda dedıgım kur olur

13. DCloud

DCloud Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    anlıyorum sagol.Aslında steroidlere bu denlı bulasmak ıstemıyorum ve hocamında ayda 1 , 2 haftada 1 yap yediklerini tutar su toplar demesı uzerıne neden olmasın dedım.Su toplama olayını hala anlamıs degılım gerci :)
    Kimlerin sozune guvenecegıme karar vermek gercekten cok guc.Bır doktora protein tozu kullandıgımı soylemıstım steroid kullanmıs muamelesı gormustum onlar cok zararlı sakın kullanma hemen bırak vs vs. Kafam karışık ama hedefım bellı ve ona en kolay yoldan ulasmak ıstıyorum.Birde bu sene ygs-lys var.

Sayfayı Paylaş