Vücudun her tarafı için programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ByVendetta tarafından 18 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Ben vücudumu total olarak geliştirmek aynı zaman babadan da gelen atletik özelliklerimi korumak isteyen biriyim zamanında boksu 1 yıla yakın profesyonel olarak yaptım, futbol kulüplerinde oynadım ve şu an okulun basketbol takımı kadrosundayım yani sporla aram hep iyiydi şimdi iyi bir vücuda sahip olmak istiyorum yaklaşık 3 aydır six pack için uğraşıyorum 4 tane çıkarabildim(tabi ki aşırı belirgin değil) protein ağırlıklı besleniyorum boyum 1.86 kilom 76, yaşım 16 size kendi programımı yazacağım ve sizden programım yanlışsa(aşırı program mı?,hangi kaslar birlikte çalışılmalı,haftada kaç gün fitness yapılmalı vs.) onu düzeltmemde bana yardımcı olmanızı istiyorum şimdiden teşekkürü borç bilirim.

Programım:

P.tesi:Göğüs-Biceps-Abs
    Salı:Off
    Çarşamba:Omuz-Sırt-Triceps
    PerşembeGöğüs-Biceps-Abs
    Cuma:Abs
    Cumartesi:Bacak
    Pazar:Omuz-Kanat-Triceps

Eğer programımda hata varsa(ki bence büyük ihtimal öyle diyeceksiniz) bana tüm kaslarımı çalıştırmama yönelik bir program önerirseniz çok sevinirim. (biraz ağır olmasını isterim çünkü dayanacağıma inanıyorum ama fazla abatmayın lütfen :)

Son düzenleme: 18 Ağustos 2012
  2. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Yok mu bilen?

3. brhmcr

brhmcr Guest

4. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Peki hangi kasları kombine ederek haftada hangi gün çalışmalıyım sanırım senin bilgin var brhmcr lütfen bana yuakrıdaki programı düzenler misin?

Sayfayı Paylaş