Vücudumda Kas çıkarmak için daha ne yapmam lazım ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve fabyanenst tarafından 28 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fabyanenst

fabyanenst Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,
    Ben spor salonuna gitmiyorum ev ile park arasında mekik ve koşu tarzında kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Birkaç bilgi almak istiyorum aramızda mutlaka profesyonel işin ehli olmuş kişiler mutlaka vardır diye ümit ediyorum.
    İlk olarak kısaca kendimi özetliyeyim;
    16 Yaşındayım. 2015 Yaz mevsiminde 183 boy ve 93 kiloya kadar çıkmıştım. Bende buna uyuz olup sağlam bir diyet yaptım belki bazen saçmalık yaptım okula 1 yumurta yiyip öğlen 2 çavdar ekmegin arasına az peynir yiyerek suanda 68 kilodayım biraz çelimsizleştim diyebilirim. Her 2 şekildede kendimi beğenmedim açıkcası mekik olarak çalışıyorum ancak kas yapmam için sizden öneriler istiyorum vücudumun fotoğrafını şöyle gösterebilirim ;
    Amacım hızlı kas yapmak değildir yani burda 1-2 haftada nasıl kas yaparım demiyorum bana neler yapmam gerektiğini söylerseniz sevinirim ve hala yağların yanması için yemekten falan kısıyorum kilo vermekte fazla istemiyorum açıkcası.
    Ancak söyle bi sorun var oturunca böyle öne eğilince göbekte yağ oldugu belli oluyor kısaca ne yapmam gerekli ?

2. fabyanenst

fabyanenst Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Buda yağ oranım

3. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : https://www.bodyforumtr.com/forums/yeni-başlayanlar-bölümü.53/

Arama Kelimeleri :

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş