1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Vücudumda Bozukluk Var mı?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve LMFAO tarafından 30 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. LMFAO

LMFAO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben baklava çıkarmak için 6 aydır fitness'a gidiyorum {öncesinde 3-4 ay zayıflamak için gitmiştim ve 35 kilo verdim} Ama bir sorun var karnımı sıkmaya çalıştığım zaman üst taraf öne çıkıyor alt taraf çukur oluyor içine gömülüyor ortaya değişik bir görüntü çıkıyor.. Sizce bunu nasıl düzeltebilirim? Ayrıca gölgeden fotoğraf çekindiğimde baklavalar güzel çıkıyor ama normalde güzel çıkmıyor sizce nedeni ne olabilir? Bu arada profildeki benim fotom oradan inceleyebilirsiniz Teşekkürler...

Son düzenleme: 30 Aralık 2014
  2. painistemporary

painistemporary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba,LMFAO
    üst tarafın öne çıkması gögüs bozukluğuyla ilgili olabilir bu yorumu kendimden yola çıkarak yapıyorum benim göğsümde güvercin gögsü diye tabir edilen bi tür göğüs hastalığı var benim ki çok az olmasına rağmen üst karın kaslarım daha ileride ortaya çıkıyor alt ise geride kalmakta nasıl düzelteceğin hakkında bi fikrim yok malesef yaklaşık 1 seneyi geçkin aralıklarla bu sporu yapıyorum zaten başlama nedenimde bu görüntüden kurtlulmaktı Allaha şükür şuan gayet iyi görünüyor ben kafana takmamanı öneririm zamanla , kaslarında büyüdükçe sorun felan kalmaz.
    2. nedeni ise ten renginden kaynaklı bi durum büyük ihtimal sarışın veya buğday tenlisindir.

LMFAO bunu beğendi.
  3. tugaygs06

tugaygs06 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    karın bölgesinin hafif çökük ')' şeklinde olması çok doğal alt karında yağ birikimi vardır onu eritmen lazım lakin 35 kilo vermişssen mutlaka sarkma da vardır

LMFAO bunu beğendi.
  4. LMFAO

LMFAO Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    TEŞEKKÜRLER... FOTOĞRAFDA KOYMAK İSTİYORUM AMA KOYAMIYORUM NEDEN ACABA?

Sayfayı Paylaş