Vücudumda benler oluşmaya başladı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Börteçine tarafından 9 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Börteçine

Börteçine Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgi - İşlem
    Yer:
    İstanbuL
    Vücut geliştirme de yeni değilim ama çok da eski sayılmam. Bir süre önce hardline carnitin ve dymatize iso 100 kullanmaya başladım. Carnitini antrenmandan önce protein tozunu ise sadece antrenmandan sonra kullanıyorum. Bugün spordan sonra aynada kendime baktığımda sırtımda, omzumda, göğsümde ben diye tabir edilen küçük kahverengi lekeler oluştuğunu gördüm. Öyle bir iki tane değil yani 15 tane falan vardır yaklaşık. Bu mevsimde pek güneş yok zaten de hani güneş gören bölgelerde olsa güneşten oldu diyeceğim. Beslenmem falan da düzenli bilemedim niye oldu. Çok aşırı kullanmıyorum ama kullandığım supplement'lardan kaynaklanıyor olabilir mi acaba ? Bir de daha önce böyle bir durum yaşayanınız var mı? Bir de bu durum için tavsiyesi olan? :( :(

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Doktora göstermen yararlı olabilir

3. Börteçine

Börteçine Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgi - İşlem
    Yer:
    İstanbuL
    Pazartesini bekliyorum doktora gitmek için, maalesef hala artıyor benler :/

4. brhmcr

brhmcr Guest

Hayirlisi olsun supplementasyonu kes, en dogru akrari hekim verecektir. Umarim cok sikintili bir konu degildir.

5. Börteçine

Börteçine Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgi - İşlem
    Yer:
    İstanbuL
    Kestim bakalım.. Sonucu da bildiririm buradan, inşallah olmaz ama başına gelen olursa en azından bilgi sahibi olsun.

Sayfayı Paylaş