vücudumda çok fazla yağ var yakmam için?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hasan7410 tarafından 30 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. hasan7410

hasan7410 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    9. sınıf
    Yer:
    istanbul
    merhaba ben hasan;
    ben 15 yaşındayım 179,5cm boyum var en son 2 ay önce tartıldım 72 kilo olduğumu görünce kendimden utandım ondan sonra hiç tartılmadım benim sorunum vücudumda çok fazla yağ var özellikle arka tarafım(namı değer kase)da ve göbekte.
    ölçülerimi yazayım;
    göbek=88cm göbeğimde çok yağlı :(
    arka taraf=98 çook büyük duruyor utanıyorum :(
    göğüs=94
    bana yardımcı olursanız gerçekten çok mutlu olacağım şimdiden teşekkürler. :confused:

bide arka tarafımla dalga geçiyorlar bir şeyde diyemiyorum doğru diye gerçekten yardım istiyorum.

Son düzenleme: 30 Mart 2011
  2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Düzenli diet + Kardio , Fitness veya plates türü programlarla sıkı bir vucuda oluşturabilirsin. Yaşın daha çok genç suplement olayını şuan için hiç düşünme. Acı çekmeden zafer olmaz çalışıcaksın çalışıcaksın ...

hasan7410 bunu beğendi.
  3. hasan7410

hasan7410 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    9. sınıf
    Yer:
    istanbul
    bişey sorucam dediğin kardio koşu fln dimi diyetlerdede bi yerde günde 8 10 öğün yiyiin diyordu ama ahmet marankinin söylediğine göre mide günde 2 kez sindirim yapıyormuş buna göre nasıl bir beslenme şekli olabilir mesela okulda hep sosisli patates ketçap mayonez fln o şekilde yiyorum yememelimiyim okula gitmeden nasıl bir kahvaltı yapmamalıyım okula birşey yememek için birde belki bilirsin diye söylüyorum hamza yerli kaya spor kompleksinde fitness bölümü var ücretsiz oraya kaydolmayı düşünüyordum sence olmalımıyım göbeğim ve arka tarafımı eritmek için herşeyi yaparım.

4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Forumda güzel beslenme dietleri mevcut. Aşırı yağlı yiyecekler ,sosis , kızartma ,cips , fast food , asitli içecekler , şeker , çikolata bunları hayatından çıkarıcaksın. Bir spor salonuna yazıl oradaki antrenör sana bu konularda detaylı bilgi verir.

hasan7410 bunu beğendi.
  5. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    kesinlikle.. forumda kime sorsan aynı şeyleri tekrarlar 1 kişi bunları söyledi başka kimse söylemedi diye umursamazlık yapma bence :) herşeyden önce kesinlikle diyet e başlamalısın ve karbonhidrat ı minimuma indir makarna pilav ekmek hamur işleri vs yeme.. öğünlerini sebze ağırlıklı seç... uzak durman şeyler ise kesinlikle yağ şeker tuz ve hamur işi.. zaten bunlardan uzak durduğunda yiyebileceğin şeyler cok az bu formülde bir diyet yap forumda cokca var onlardan yararlanabilirsin.. 2. olarakta kesinlikle bir spora başla tercihen koşu ! yağ yakıcı olayına daha girme cünkü yaşın genç metabolizman daha seri ve hızlı ilaç kullanarak metabolizmanı ilaç lara muhtaç hale getirme.. kendi özünle çalış baktın yırtınıyosun hala ufak tefek yağların var o zaman mg olaran en düşük dozlarla ilaçlara yönel etkisi azaldıkca artır.. çalışmaya devam kolay gelsin ...

Bozo-Baku ve hasan7410 bunu beğendi.
  6. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    yaşın daha genc cok fazla kısıtlama kendini ama dikkat et herseyden ye durman gereken yeri bil, acele etme arkadaslar kosu falan yap demişler kesinlikle basla bunlara okuldaki yiyceklerden uzak dur evde bisiler hazırla okula götür uzak durman gereken seyleri saymıs arkadaslar zaten cok fazla yaglı yememeye calıs ekmegi 1-2 dilim kepek veya cavdar tarzı tüket makarnayı porsiyonlu ve yagsız ye bol bol yesillik meyveleri ara ögünlerde kullan yesil cay tüket imkanın varsa spor salonuna yazıl ve en önemlisi kendine bir hedef belirle....

Bozo-Baku ve hasan7410 bunu beğendi.
  7. hasan7410

hasan7410 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    9. sınıf
    Yer:
    istanbul
    söyledikleriniz için teşekkür ederim bunları dikkate alacağım okul kantininden yemektense evden götürüp yiyeceğim ara öğünlerde elma öneriyorlar tok tutuyormuş ve vücuttan kolayca atılabiliyormuş. bir fitnes salonuna yazılacağım olmadı pilates yapmamı önerirmisiniz yada her sabah tv8 de ebruli var :)) onun yapın dediği hareketleri yapsam bi etkisi olurmu ??

8. OKİ

OKİ Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Pilav yeme mi? Pilav'ı bir çok vücüt geliştiricisi yiyor. İşi daha iyi bilenler daha iyi açıklayacaktır bu mesajı.

9. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    vücut geliştirmeciler pilav değil lapa yer karıştırmamak gerek

hasan7410 bunu beğendi.
  10. hasan7410

hasan7410 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    9. sınıf
    Yer:
    istanbul
    şimdi ben bu hafta sonu fitness a başlıyorum inşallah. bilgileriniz için teşekkür ederim.

11. kont314

kont314 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben diş hekimiyim mide günde 2 kez sindirim falan yapmaz gelen herşey içerdiği besin öğlerine göre farklı zamanlarda mideden ince bağırsağa geçer besinlerin %85i ince bağırsaktan kana emilir... midede en uzun süre kalan gıda kırmızı ettir ...
    8 saat...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:47 ----------

gıdaların besin değerlerini araştır mümkün olduğunca yağsız yemeye çalış sadece gıdaların içinde bulunan yağlar mevcut yağların eriyene kadar forma girene kadar yeter... bunu için büyük sabır tabiki...

hasan7410 bunu beğendi.
  12. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Vücut geliştirmeciler pilav değil arkadaşım lapa yerler.[Yağsız , Tuzsuz ] :D karb almak için.

hasan7410 bunu beğendi.
  13. hasan7410

hasan7410 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    9. sınıf
    Yer:
    istanbul
    kont314 verdiğin bilgiler için teşekkür ederim hemen besin değerlerine bakacağım yediklerimin

murderali lapayı bence şu an yememeliyim :) yada bunu yemeye hazır olmayabilirim :)

14. hasan7410

hasan7410 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    9. sınıf
    Yer:
    istanbul
    offffff yaaaa fitness a gittim 15 yaşındasın 17 yaşından küçükleri almıyoruz dediler hayallerim yıkıldı ne yapacağım ben şimdiiii :( :(

15. Soundcheck

Soundcheck Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Daha yaşın 15 ve 1.80 boyun var. Gayet güzel bence kilonda boyuna göre çok değil. Ama rahatsız edici gözüküyor diyorsan eger hiç fitness vs yapma daha yaşın küçük. Demissin sosisli ketcap vs tüketiyorum diye. Bunları tüketme saglıklı beslen . arkadaşlarınla basketbol oyna ve bence bol bol yüz o zaman gerçekten görüceksin istediğin gerçekleşicek. Yani 15 yaşında fitness yapmanı önermem. Bol Bol " yüz " :)

16. hasan7410

hasan7410 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    9. sınıf
    Yer:
    istanbul
    Soundcheck çok teşekkür ederim evden okula sandviç götürüyorum hamburger ekmeğine salam ve kaşarlı vede çıkışta bi tane simit yiyorum onun dışında her gün 15 dk yürüyorum böyle devam edersem bişeyler olurmu ?

17. Soundcheck

Soundcheck Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yerinde olsam salamı sosisi cıkartırdım hayatimdan :) arasıra alırdım yani herzaman degil. Ayrıca yaşın tam spor yapma koşma yaşı bence bol bol basketbol oyna yüz. bence başka yapman gereken birşey yok :) istersen mekik şınavda çekebilirsin.

hasan7410 bunu beğendi.
  18. hasan7410

hasan7410 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    9. sınıf
    Yer:
    istanbul
    dinleyeceğim öğütlerinizi

19. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben Sabah kahvaltı yapıyorum okula gitmeden okulda bir şey yemiyorum eve süt ile cornflex yiyorum.Akşamda Ekmeksiz ne olursa azcık .d çok çok kötü bir program hatta program bile değil.Ama kilo verdim hatta 17 kilo.Kas kaybıda çok olmadı.[Gözle bakıldığında .]

Sayfayı Paylaş