1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

vücuduma bakıp tavsiye sunarsanız sevinirim.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve fedor emelianenko tarafından 16 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. fedor emelianenko

fedor emelianenko Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    sıtenızın dıger bolumden ogrendıgm uzre bir ecto yum. cok uzun bacak we kollarım war aşırı zayıf degılım ama cok dengesız bı vucudum war. ınce kollarım we garıp gobegım gıbı. 1.70, 63 kıloyum. sadece 3 ay, aralarda 1-2 hafta bırakarak fitness yaptım, bunun dısında bır spor yapmıslıgım yok.
    okulun spor salonunu kullandıgım ıcın egzersız programı konusunda yardımcı olan yok, sızler yardım edersenız, vucuduma gore egzersızler tavsıye edersenız cok sewınırım.
    asıl yasadıgım sorun su; zayıf oldugum ıcın kılo almak ıstıyorum, ama gobegımı de erıtmek ıstıyorum, cardıo yaparsamda kılo alamıyorum.... ne yapmalıyım. ama benım ıcın 1. plandakı sey kılo almak, vucudun ust kısmını buyutmek, gobege katlanabılırım :D

2. dıgıt

dıgıt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    eğer vücudundan memnun değilsen bb yapman şart ama ara vererek değil disiplinli şartlanarak çalış vücudu şekle
    sokmanın tek yolu bb başka şansın yok düzelmez diye kesinlikle düşünme vücut hacim kazandıkça kabahatlerin
    o oranda azalacaktır.bir salona başlaman daha faydalı olacaktır.başarılar.

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    dengeli bir beslenme programı yapmalısın 1.bu ve idman muhakkak düzenli olmalı sorada forumda arama yapmalısın ecto diye bak bakalım bir haita çıkacak sana bununla ilgili çalışmamaız olmuştu buna erinirim dersen al işte linki vereyim başlık açmadan önce arama yaparsanız sevinirim

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=4108&highlight=ecto

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Eğer enerji santralini yani enerji odalarını çoğaltırsan oturduğun yerde bile çalışandan bile daha fazla enerji dağılımı yaparsın

şunu demek istiyorum vg sporuna devam et haftada 3-4 gün agırlk çalış vucuttaki kaslarının gelişimi için bölge bölge çalış dozajı yüzsek tut

bunları yaptığın takdirde vucut sistemi mekanik hareketinden dolayı enerji sağlayabilmek için yağ oranı fazla olan yere yönelecek senide bu dertten kurtaracaktır...

Başlığını kurallara uygun açtığın ve anlayışın için sana teşşekkür ediyorum

5. okan1975

okan1975 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor hocam dozajı yüksek tut ve bölge bölge çalış demekle asıl kasdettiğiniz nedir? Mesela ben haftada 3 gün 2 şer bölge çalışıyorum. Günde bir bölge çalışmak daha mı iyi olur? Teşekkürler..

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    elbette daha iyi olur eğer vaktin varsa günde bir bölge çalış 1 saat max kas kaybını azaltmak içinde supplament kullanman faydalı olacaktır kas kaybı hakında arama yap

7. TOX

TOX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İZMİR
    ii ii çalışmaya başla gerisi yavaş yavaş olur

Sayfayı Paylaş