Vücudum yağlanmaya müsait mi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve svmszcck tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. svmszcck

svmszcck Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Daha önce vücut geliştirmeye başlayıp ara verip son 1 aydır tekrar yapmaktayım.Antrenmanlardan sonra kardiyo da yapıyorum.Nabıza dikkat ediyorum. Beslenmemde ise kalorisi yüksek yiyecekler mümkün olduğunca az. Aslında göbek bölgesindeki yağ dokusunda azalma oldu gibi ama son 4-5 gündür uyku düzenimi bozdum.Kahvaltıyı falan aksattım.Hatta 2 gün önce Burger'den yedim.Gerçi 2 saat sonra 3 km kadar koştum ama ne kadar etkili olmuştur bilemem. Şimdi gene azalan göbeğim artıyor gibi.Hatta kilom da azaldı biraz.Kas kütlesi de biraz gitti sanki. Bu durum normal mi yoksa benim vücudum mu yağlanmaya müsait?

2. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    yaptığın spordan ve beslenmeden verim almak istiyorsan programlı olmak zorundasın, dinlenme de beslenme de çok önemlidir sporda, " 1 gün fastfood yiyim , ya bugunde kahvaltı yapmıyim , bugun spor yapmıyım yarın yaparım ,uykuyu boşver 3-4 saat bana yeter" dersen olmaz bu iş.

svmszcck bunu beğendi.
  3. svmszcck

svmszcck Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkür ederim hocam. haklısınız.gerçekten çok azim gerektiriyor bu iş. peki genetik faktörler de etkili midir hocam bu yağ depolanması olayında?

4. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    illaki insandan insana değişir bu herkesin genetiği aynı değil ama düzgün beslenip-dinlenen bi sporcu istemediği şekilde yağlanmaz :)

svmszcck bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş