Vücudum ve gelişimim hakkında yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gkhnpkr tarafından 10 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gkhnpkr

gkhnpkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba

ben buz hokeyi oynuyorum ve milli sporcuyum 1-2 aya ligimiz başlıcak.ben düzensiz çalışıyorum ve benim beslenmem, dinlenmem herşeyim kötü..bunları düzene sokmam lazım bana dinlenme,beslenme ve çalışma programı yaparsanız çok sevinirim.simdiye kadar sadece evde ve kendi ağırlıgımla çalıştım.vücudumun alt yapısının olustugunu dusunuyorum bilmem ordan oyle gorunuyo mu ? :) evde kimse yok o yuzden fazla foto cekemedim bu kadar oldu..yada benden bişe olmazmı kendimi mi kandırırıyorum :) öneri ve eleştirilerinizi cok merak ediyorum

evde yaptıgım hareketler de barfiks,dumbell ile biceps triceps çalışması birde internetteki 8 min abs workout u çalışıyorum

kısacası su 2 ayı dolu dolu geçirerek maçlarımda güçlü olmak istiyorum.ev programı vermenize gerek yok spor salonunada yazıldım cunku

son olarak sırt ve karın bolgemde bi yaglanma olustu ne yaptıysamda gitmiyor..bunun için bi yağ yaktırıcı onermenizi rica ediyorum

simdiden tesekkurler iyi calısmalar bench_O

Ekli Dosyalar:

• 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      34,3 KB
      Görüntüleme:
      258
    • 4.jpg
      4.jpg
      Dosya Boyutu:
      56,5 KB
      Görüntüleme:
      270
    • 5.jpg
      5.jpg
      Dosya Boyutu:
      52,9 KB
      Görüntüleme:
      265
    • 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      5,6 KB
      Görüntüleme:
      294
    Son düzenleme: 10 Mart 2012
  2. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    yağ olarakta kas olarakda oranları düşük diyebilirim özellikle kolda pek birşey yok fakat sıkı bir çalışma ile başarı elde edebilirsin
    evde yaptıgım hareketler de barfiks,dumbell ile biceps triceps çalışması birde internetteki 8 min abs workout u çalışıyorum
    demişsin fakat pek bi gelişim sağlayamamamışsın sanırım ne kadar süredir yapıyorsun?

3. gkhnpkr

gkhnpkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 haftadır 8 min abs workout yapıyorum.dumbell ile biceps triceps uzun süredir yapıyorum ama düzensiz yaptım bi ara verdim tekrar basladım falan hep oyle barfiksde oyle yaptım bi süredirde yapmıyorum barfiks

4. gkhnpkr

gkhnpkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ????program öneren yok mu

5. adonis98

adonis98 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    biceps (haftada 2 gün)
    4x12 barbell curl
    2x8 hammer curl

triceps (haftada 2 gün)
    4x12 skull crusher
    2x8 dumbell french

benim yaptıklarıma yakın bir program. bu arada barfiksi ihmal etme avuç içleri karşıya baksın (sırt için) biceps için avuç içleri sana baksın

6. gkhnpkr

gkhnpkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    barfiks içinde program söyler misin ? haftada kaç gün kaç kere olarak

Sayfayı Paylaş