Vücudum uzun zamandır gelişim göstermiyor(LÜTFEN YARDIM)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve arena tarafından 26 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. arena

arena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    selam arkadaslar ben yaklasık 4 senedır vucut gelıstırme sporu yapıyorum ılk basladıgımda 72 kg dum suan 94 kg yum boyum 190 cm kılo alımı olarak problem yasamadım ama kılonun %70 i yag vucudum çok az gelısım gösterdı beslenmeme dıkkat ettgım halde gereklı supplementlerı de kullandım fakat ne kullandıysam faydası olmuyor sankı hıssetmıyorum gereklı agırlıgı da kaldırıyorum ant. hocamı gözlemleyerek hıssederek yapıyorum ama ne yaptıysam bı sonuc alamadım hormon desem o yöndede bı prob. yok dıye dusunuyorum ereksiyonda bı sıkıntım yok cunku..sızce çözum yolu ne olabılır sıkıntım nedır yardımcı olursanız cok memnun olurum..ılgınıze sımdıden tesekkurler..

2. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    fotografini gormeden after before gormeden gelisimin hakkinda vucudun hakkinda yorum yapmak dogru olmaz ama gordugum kadariyla bu tur olaylarda genellikle beslenmede bi eksiklik olabiliyor yada uyku - antrenman- dinlenme uclusunde profosyonel birinden yardim almalisin bence vucuduna yasantina gire antreman ve beslenme programi cikarmalisin cunku 4 yilda gerektigu kadar protein ve besin alip antreman ve duzenli uyku sporla mumkun degil cok yagli bi vucut gelisim olmamasi

3. arena

arena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    beslenmeme elımden geldıgı kadar ozen göstermeye calıstım gunluk proteın alımı 150 180 gr arası karbonhodrat alımındada sıkıntı yok uyku en gec 12.30 da yatıyorum daha ne olsun bunu sureklı devam ettırmeye calıstım ama ınsan karsılıgını alamadıgı zaman sevkı azalıyo artık ne yapacagımı sasırdım guzel beslendıgım ıcın kılo aldım zayıflık derdınden kurtuldum ama kaslarım gelısmıyor.bide şöyle bısı varcogu ınsan beslenmeye dıkkat etmeden proteın ve karbonhıdrat kullanıyorlar sonuc olarak guzel gelısım gösterıyorlar bu sefer daha cok moralım bozuluyo bı eksıklık var ama çözemedım 4 senedır suplement beslenme gıbı seylere dunya para harcadım çözum yolu bulamazsam bu sporu bırakmak zorunda kalıcam çözum yolu bulmamda yardımcı olursanız cok memnun olurum..

4. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    ya antrenmanında yada beslenmende sıkıntı vardır hocam baska bır acıklaması olamaz. 4 sene yapmısın, fotoğrafını goremedim ama 4 sene eğer senin dediğin gibi protein alımı, supplement vs. dikkat ettiysen eğer zaten koldan 1 cm ölçü alman için 4-5 ay yapman bile gerekebilir bunlar normal şeyler. ama bir fotoğrafını görseydik iyi olurdu.

5. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    çok hafif felanmi girdiniz acaba imkansız gibime geldi bana bu arada kilonuzun 1,5 veya 2 katı protein aliyormuydunuz ?

6. arena

arena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    fotograf cekıp koymaya calısırım..behsettıgım gıbı 150 180 gr arası proteın alıyordum ne yaptıysam olmadı belkı aman aman kalıtelı bı beslenme uygulayamamıs olabılırım ama ben profesyonel olarak yapmıyorum sonucta okadar dıkkat edeceksem benım calısıp en az 3000 tl maas almam lazımkı suplement ve beslenmeme yetmesı ıcın,valla arkadaslar genetıkmıdır nedır acaba hormon sıkıntısımı var sakalım cıkıo vucudumda kıllanma var sesım kalın daha ne belırtısı olsun testesteron ıcın :) kendımı gözlemledım öyle bı takıntı da yok neden olmuyor anlamıs degılım hocama soruyorum oda bısı dıemıyor hayret dıyor sadece calısıyorum calıstıgım bölge ertesı gunler sızlıyo cogunlukla ama gelısım yok ve kaslarımda dıger ınsanlarda oldugu gıbı bı dolgunluk bıraz sert durus falan yok ant. sırasında guzel dolgunluk gergınlık kazanıyor ama 2 saat sonra eser kalmıyor ve daha sonrada tabı vucudun kasın sogumasından kaynaklanıyo ama demek ıstedıgım gereklı pump u saglıyorum elımden geldıgı kadar..bana fıkır verın arkadaslar valla bu aralar çöküşlerdeyım çözum yolu bulmalıyım..

7. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    kardes oyle seyler soyluyorsunki inkansiz geliyor insana budediginin olabilmesi icin deli gibi yanlis calisip kasin istedigi beslenmenin yuzde 20 aini vererek kasini yakmayla olur hadi oyle olsun ama yonede sertlesme olmamasi imkansiz 4 yil spor yapan insanda gectim sporu 2 ay amelelik yap heryerim sertlesir :/. Vallah canini sikma ama bi problem var buyuk hemde biz cozemeyiz gibi

8. arena

arena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    peki şöyle yapalım sevgılı arkadaslarım suan uyguladıgınız beslenme sekıllerını bana belırtın bı gözlem yapıyım ben beslenmemde problem oldugunu zannetmıyorum ama yınede gözlem yapıcam sabah ant oncesı ant sonrası tum ogunlerı ve alınan gıdaları yazın öyle degerlendırme yapalım bakalım ne cıkacak..

9. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    hocam öncelikle sen 4 sene yapmışsın, daha bilgili olman lazım forumdaki çoğu kişiden, ama nedense antrenman ve beslenmende bana hata var gıbı gelıyor kı sen kendı vucudunu begenmıyorsun 4 seneye göre. fotoğraf olsa iyi olurdu, 4 seneyi nasil geçirdiğini görmüş oluruz bizde..

10. arena

arena Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    fotograf cektım ama dosya boyutundan dolayı yuklemıyor sıteye..ya bılgım var gercekten o konuda kendıme guvenıyorum çözum bulmak ıcın arastırdım hep ama belkı farklı bı nokta yakalarım dıe danısıyorum sızlere.bir secenek daha buldum onu uygulamaya sokacam 1 ay bakalım nasıl olacak proteın oranını 2.5 gr a cıkartıp öyle denıcem ve zencefıl kullancam testo tukseltmesı ıcın umarım ılerleme bı degısım kaydederımde rahata kavusurum..

Sayfayı Paylaş