Vücudum hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Orhan Alpaslan tarafından 13 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Yaşıma ve boyuma göre ağırlığım yeterlimi?

1. Evet yeterli

100,0%
  2. Hayır kilo alman gerek

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Orhan Alpaslan

Orhan Alpaslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba değerli arkadaşlar ben 16 yaşındayım 1.80 boyundayım 70 kiloyum spora 29.01.2015 tarihinde başladım bırakmayı falanda düşünmüyorum fakat size soracağım birkaç soru var yardımcı olursanız sevinirim.

-Yaşıma ve boyuma göre kilom yeterlimi yetersizse kaç olmalıyım?
    -Spor salonundaki hocam zayıf olduğumu ve kilo almamın gerektiğini söyledi bunun içinde karbonhidrat tozunu önerdi bunların bana zararı dokunurmu?
    -Genelde herkesin düşüncesidir ama ben yinede merak ediyorum vücut geliştirme sporuna başlamam boyumun uzamasına bir engeli olurmu?
    -Vücudumun toparlanması veya oturması nasıl anlarsanız yani ne kadar zaman sürer?

10984284_1468212660106369_3278346927953651532_n.jpg 10402000_1468212706773031_3692537001421266287_n.jpg

DEĞERLİ YORUMLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :)

2. SerYaSi

SerYaSi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    boyuna gore kılon ıyı fotolardada bellı oluyor zaten spor salonundakı hocaların amacları dırek tozu dayamak gaınerlık bı durumun yok duzenlı beslenmenle sporla bırlıkte bırkac kılo daha ustune koydun mu tamamdır
    zararı varmı dıye sormussun hıcbır zararı yok zaten bunlar ek gıda boyuna hıcbır engel yoktur hatta bazı bılımsel arastırmalarda boy uzamasına faydası oldugu bıle soylenıyor
    fotoya bakınca vucudunun yag oranı durusu duzgun oturması veya toparlanması hızlı olur zaman vermemı ıstersen beslenmene dıkkat edersen sporununda hakkını vererek yaparsan 5,6 aya gozle gorulur sekılde toplarsın
    son olarak suplementlerın kullanımını ılk 3 ay kesınlıkle yapma duzenlı beslenıyorsan hıc yapma tabı beslenemıyorsan ıhtıyacların dogrultusunda bı suplement secersın

3. Eti

Eti Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    bayburt
    Ya sabır bu tip hocalarda ayar oluyorum ya
    Siz daha dün spora başlamışsınız adam gelmiş size karbonhidrat tozu öneriyor Absürt absürt konuşmasınlar.Toza falan gerek yoktur fotolardada o kadar Zayıf bir görünüm yoktur normal normal doğal beslenme ilede kilo alabilirsiniz.Boy 22 yasına kadar uzamaktadır etkisi yoktur bilakis daha cok uzatır atıyorum Barfiks vb hareketler boyu uzatır.Yasınız küçük kemikler iyice oturduğunda spor ile birlikte daha uzun ve dik durursunuz.Tozları falanda almayı düşünmeyin hemen.

Beni Sıcacık Şefkati ile Kollarına alan, ihaneti Yalanı Tattırmayan Tek Aşkım Spor.

Sayfayı Paylaş