1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Vücudum hakkında bilgi sahibi değilim yardım edermisiniz ? ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Emin_Şahan tarafından 7 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Emin_Şahan

Emin_Şahan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ben kendimi bildim bileli çok zayıf bi insanım su anda
    boy:1,86
    kilo:65
    fitness baslamayı dusunuyorum artık değişim düşünüyorum fakat vücüdum diğer insanların vücudundan çok farklı duruyor dik durdugum zaman gögsümün altından göğüs kafesimin kemikleri çok belli oluyor bide bu kunduracı göğsü denilen rahatsızlıktanda var sanırım.Yıllardır bu işi yapan abilerim kardeşlerim bana bi yol gösterin artık değişim sırasının bende olmasını istiyorum insanlar benle dalga geçiyorlar sürekli vs. vede saglıklı bir vücuda sahip olmak istiyorum bi istegmde bu

Ekli Dosyalar:

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Vücudunuz gayet sağlıklı önemli olan sizin egzersizlere yakın bir zaman da spor salonuna başlamanız gerekiyor mutlaka imkanlarınızı zamanınızı egzersizlere spora ayırın insanların sizinle dalga geçmesi önemli değil siz spor salonuna başlayın o zaman hayatınız nasıl değişecek göreceksiniz asla vakit kaybetmeyin başarılar ;)

Sayfayı Paylaş