vücudum çok şekilsiz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bayjeey66 tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bayjeey66

bayjeey66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    yozgat
    8.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg abilerim şu anda lise 1 sınıftayım bundan 1 yıl öncesine kadar 85 kiloydum yaz tatilinde evde oturarak yemeyi içmeyi keserek 15 kilo verdim sonra bodye başladım 3 ay düzensiz şekilde gittim , 1 ay gittim 1 ay bıraktım yani kardiyo yaparak kilo vermediğimden göğüsüm ve karnımdaki yağlar yine duruyor yanlız göğüste sıktığım zaman kası hissedebiliyorum ama uç kısımları yağ bunlardan nasıl kurtulabilirim bide bu aydan sonra bodyi bırakıp evde p90x'a başlasam yine yağları yakıp vücudu düzenli bir şekilde sokabilirmiyim ? malum okul felan var body salonuda akşam saat 19:30'a kadar bayanlara sonra erkeklere gittiğim zaman çok geç çıkıyorum evde p90x yapsam nasıl olur bide abilerim benim vücut tipim nedir ? yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum

2. bayjeey66

bayjeey66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    yozgat
    Yardım edebilecek biri yokmu ?

3. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Öncelikle bayan erkek ayrımı olan veya o saate kadar olan spor salonunu bırak gereksiz buluyorum bu bayan günü erkek günü işini yaşın daha küçük şimdiden başla zaman kaybetme 2-3 yıla (düzenli şekilde devam edersen) okulda herkes seni kıskanır :D :D yağın var bundan istifade ederek kardiyo + ağırlık yap evde çalışmayla kolay kolay olmaz güzel bi salon bul pilav veya makarna fazla yeme protein ağırlıklı beslen mümkünse şekeri hayatından çıkar. Ayrıca vücut tipine falanda dikkat etme çok uç nokta ya onlar vücut tipiymiş, lif tipiymiş genetikmiş bu işi yapamayanlar diyo vücut tipim uygun değil genetiğim uygun değil yok halbuki öyle bişey fazla etkisi yok bu söylenen şeylerin önemli olan antremanın ve beslenmen gerisini takma kafana

4. dennyd

dennyd Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Vucudunu toparlaman lazım aslan parcası. Body yapmadan once crossfit dene. Youtubeda bulabilirsin, bodybuilding.com da da antreman programları var. salonunda hocanada danısabilirsin. Yeme icmeni duzene sok. Crossfit tum vucudu denge uzerine calsıtırdıgından vucudun sılasacak yag yakman hızlanacak. biraz toparladıktan sonra eger sismek buyuk bir yapıya sahip olmak istiyosan bodybuilding yapabilirsin. oncelikli hedefin yag yakımı ve vucudu sıkılastırmak olması lazım. eger duzenli ve bunu bir yasam tarzı haline getirirsen. suan sorun olan gozuslerin ve karnın ileride devasa kas kutlesi haline donusur. azimli ol. bak sitede senin yasında bir suru arkadasın var. azimle calısmıslar ve kendilerini bir seviyeye getirmisler. Sakın pes etme. olmuyor deme. emeginin karsılıgını alırsın. Kolay gelsin basarılar kardesim

ajn16 bunu beğendi.
  5. bayjeey66

bayjeey66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    yozgat
    teşekkür ederim abilerim , destek olduğunuz için sağolun , hem body yaparak hem yağ yaksam nasıl olur acaba ? hacim kazanmak istiyorum yağlarıda yakmak tabi , bu ikisi bi arada olabilirmi ?

6. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Evet tabii ki sporun amacı bu zaten.2 gün kardiyo 2 gün ağırlık çalışabilirsin bence.Veya 3 gün çalışıp hergün hem kardiyo hem ağırlık.

Sayfayı Paylaş