Vücudaki sarkıntı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve erkannn1 tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. erkannn1

erkannn1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum
    ben erkan yaş 19 boy 17.5 kilo 71.5
    amacım vücudda kaslı bi görünüm ortaya cıkarmak değil amacım vücudumdaki sarkıntıları ortadan kaldırmak meme ucları ve göbeğimde gözle görülür bi sarkıntı yani yağ bölümü var amacım bunları nasıl hızlı bir şekilde yakabilirim.oturduğumda karnım 3 kat oluyor :p

spor salonuna 1 ay gittim yeni bıraktım iş yüzünden gitme imkanım yok
    salona gittgm andan itibarende yeme içmeme dikkat etmeye başladım ondan önce epey kötü beslenirdim yağlı yiyecekler vs. 1 öğünde 1 ekmek :S
    sabah;beyaz peynir,karpuz yada domates
    öğlen;çorba bi kase
    akşam;çorba
    hiç bir öğünde ekmek yemiyorum

biliyorum bol bol protein almam lazımda tavuk ve balık yemem gerekiyormuş her zamanda olmuyor.

sizin tavsiye edebileceğiniz evde nasıl bi düzen oluşturup hangi egzersizleri denersem en kısa süre içersinde bu yağlanma ortadan kalkabilir.
    bir hocamın bana verdiği egzersiz sistemi varda evde yapmak mümkün değil atlamalı zıplamalı cogu olmaz binadayım alt katımda insanlar var ayıp olur.
    Ayın 19 undada subaylık mülakatlarına gidiyorum hani o zamana kadar yok olması imkansızda ne kadar eritebilirsem kardır benim için.
    İsterseniz foto atabilirim...

tüm yorumlarınız ve yardımlarınız icinde şimdiden teşekkürler.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Sabitlenmiş başlıkları oku. Ben sana kısa cevabı vereyim, 18 günde herhangi bir değişim bekleme.

3. srktyksl

srktyksl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Spordan onceki halin ayni benim spordan onceki halim :)

Hesap Makinesi cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş