Vücud Geliştirmeye Başlıyacağım Sorular

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Nevbie tarafından 3 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Nevbie

Nevbie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Forumdaki kurallar nedeniyle diğer bölümlere konu açamadım 15 yaşındayım yarın salonda çalışmaya başlıyacağım fakat biraz çekingen birisiyim.

Ve de salonda hiç yaşıtım yok .Yaşıtlarıma göre ortalamanın üstünde bir boyum var fakat kol kaslarım zayıf (ön kol değil yay çalışıyorum uzun süredir) Sizce yaza kadar kısa kollu tsort ün altında güzel bir kol görüntüsü elde edebilirmiyim?

Bir diğer merak ettiğim şey ise forumlara bakıyorum ve bana göre hiç estetik olmayan şişirilmiş tavuk gibi görünen kişiler gibide olmak istemiyorum.

Vücudum bu tarz olsun istiyorum yani öyle kısa boylu çok fazla hacimli insanları gördükçe bu forumda şevkim kırıldı

Birde yazmayı unuttum vücudumun duruşunu dikleştirmek için ne gibi egzersizlere önem vermeliyim?

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

vv
    vvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Son düzenleme: 3 Mart 2011
  2. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    spora başlayıp bazı şeylerin farkına vardıgında irileşmenin kolay olmadıgınıda anlayacaksın. senin demenle öyle şişmek kolay degil.
    resimdeki adam sana göre estetik olabilir.
    yaza kadar forma girmek senin elinde iyi çalışıp beslenmene özen gösterirsen gelişme kaydedersin.

3. Nevbie

Nevbie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlış anlattıysam özür dilerim yani o da bir spor sonuçta ama öyle görünmek istemediğim için onu ima ettim kusura bakmayın.

Resimdeki adamın aynısı olucam diye birşey yok sadece öyle hafif kas yapmak istiyorum yani profosyoneller kadar ağır çalışamıyacağım.

Sayfayı Paylaş