Vücüt Geliştirdikten sonra kendimi savunmak için dövüş sporu arıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cristiano Ronaldo tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    şimdiden acayım başlıgı yaza doru temmuz agostos aylarında gitmeyi düşünoyrum onerileri alabilirmiyim kendimi savunmayı ogreneyim hırsız saldırdıgında tek hamlede adamı bayıltayım

2. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Sen çok flim izlemişsin tek hamlede bayıltmalar flan haha vucut geliştirmeyle ugraş salla dövüş sporlarını :D

neverbackdown. ve Keto bunu beğendi.
  3. tuna akis

tuna akis Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    3 senedir boks yapıyorum en mantıklı dövüş sporu. 2 senedir de MMA le ilgileniyorum MMA tek başına yetersiz yumruk atmayı en iyi boksta öğrenirsin yerde yapabileceklerin ve vücudun zayıf noktalarını MMA ve tabiki korunma açısından herhangi bir saldırıda bulunmadan sadece zayıf nokta ve eklem bölgelerine baskı yaptığın aikido sana çokça yardımcı olacaktır. günde 1 saatimi boks torbasında geçiriyorum. tek bir dövüş sporuyla korunma ve saldırı yapman zor.

4. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    ''Sadece savunma amaçlı'' ise araştır ve kendine en uygun bulduğun en hoşlandığın spor dalını seç.Başarının en büyük adımı halk deyimiyle içine sinmesidir.İçine sinmezse ne başarılı olabiirsin ne de istikrarlı olabilirsin.Şöyle örnek verebilirim sanırım.Forumda okumuşsundur spor salonu görüntü olarak pasif spor hocası ilgisiz olan arkadaşlar 1 ay dolduğunda sıkılıyor kaliteli salonlarda ilgil hocalarla çalışanlar sporda başarılı oluyor.Böyle düşün.

Ha, gidere gider yaparım hesabı yapıyorsan, unutma artık sokakta 15 yaşındaki veletler bile silah taşır oldu ve evde seni bekleyecek bir annen baban var.

Keto bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş