Vücüd Cok Zayıf

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mardin1234 tarafından 29 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. mardin1234

mardin1234 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Benim Cok Büyük Bi Sorunum Var Lütfen Bana Yardımcı Olun Bıktım Artık Bu Vücüdümdan kafa_

Ben 16 Yaşında 52 53 Kilo 1.76 Boyunda Bi Cocuğum Boyum Yana Bi Sıkıntım Yok Cok Şükür Ama Kilom Cok Zayıf Ve Kızlarla Hemen Hemen Eşit Kilom Var :( Şuana Kadar Hiç Gelişemiyorum Evde Hergün Rahat Bi 15 Sınav Çekiyorum 20 Alıyorum Ama Mekik Bıraktım Şuan Sadece Şınava Yöneldim Ama Şınavda Artık Göstermiyor Beni Vücüd Yapısı İyi Kaslı Gözüküyor Ama Dediğim Gibi Sanki Çektiğim Şınavlar Boşa Gidiyor Ama Gögüşlerimin Kaslandıgını Hissedebiliyorm thums: İlerleme Var Sanki Ama Vücüd Cok Zayıf Oldugu İçin Bu Beni Kurtarmıyor Bileklerim Cok Zayıf Bi Yapısı Var Saat Taksam İyi Durmaz Kollarımı Açsam Zayıf Diye Açamıyorum Utanıyorum kafa_ Napacağımı Şaşırdım Artık

Evde 2 Tne 4 Kilo Dambılım Var Allaha Şükür Maddi Durumum İyi Ama Salanoda Para Yedirmek İstemiyorum Yani Gitmek İstiyorum Paramın Car Cur Olmasından Korkuyorum Evde Gelişmek İstiyorum

Bu Arada Yemek Konusundada Hiç İştahım Yok Yemek Fazla Yiyemiyorum Bacaklarım Cok Zayıf Kemikleri Bile Gözüküyor Arada Tutuluyor Zayıflıktan Napcağımı Şaşırdım Lütfen Bana Yardım Edin Bi Kızla Cıksam Utanıyorum Korkuyorum Cok Zayıf Oldugumu İçin Kız Yanımda Kilolu Kalır Ben Zayıf Birşey

2. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Kardeş forumda evde dambılla çalışma programı var onu uygulayabilirsin. Kafana takma çalıştıkça, yavaş yavaş da olsa alırsın kilo.

3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Bana kalırsa bu mantıkla hiçbir şey yapamazsın. Şahsi fikrimdir, amacım tatsızlık çıkartmak değil.

4. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    GencGrafiker'e katılıyorum bu konuda. bu mantık çok yanlış. 2 tane 4 kg dumbell ile ne yapabilirsin ki? söz gelimi 2 haftada bir agırlık artıracak olsan nasıl artıracaksın? spor salonları amaçsız yere para tırtıklayan yerler değildir. ha bütçene göre bir yere gidersin. durumum iyi demişsin ne de olsa.

diğer konulara gelecek olursak madem utanıyorsun bu durumdan o zaman bu spora önem vermelisin. antrenmandan daha önemli iki şey var onlarda beslenme ve dinlenme. onları iyi yaparsa istediğine ulaşırsın. ama salon mantıgın para yedirmemek değil en uygun ve en iyisini bulmak olmalı. ha illaki salona karşıyım dersen eve bench sehpası ve barlar, agırlıklar alırsın evde çalışırsın. ama unutma ki çalışma programı yapmayı bilmiyorsan(ki bilmiyorsun) bunlarda bi işe yaramayacaktır. yani senin için en iyi çözüm bir salona yazılmak..

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Salonda para carcur niye olsun evde zamanın carcur olucak 4 kg komık bır agırlık hatta dambıla bile para verme pet şişeyi kumla doldur ağırlık yap :)

wallcroft9'69, Ocensers, SouL61 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Cidade de DEus salonda parayı carcur etmek lafına kızdın heralde :) Sonuçta hadi başliyim diyen birinin 10 kg ile başlaması garip olur :) Kardeşim sen çok istekliysen ilk doktora git kilo al zayıflıktan kurtul sonra baktın çok alıyorsun sporun tam zamanı başla salona gerisi gelir ;) Ozamnda salonu çarçur merkezi gibi görürmüsün bilemiycem ama görüşlerin değisebilir haberin olsun :)

PointFlex bunu beğendi.
  7. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    düzgün bir salonda disiplinli bir şekilde spor yapıp günlük yaşantınada dikkat edersen paran car cur olmaz.salonları araştır genelde salonların işletmeci antranör olduğu için önyargı olur.ama yinede güvenemiyorsan yaşadığın şehirde üniversite salonlarına gidebilirsin mesela oralarda devletin maaşlı çalışanları olur önyargın kırılır.

8. halil98

halil98 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    (mardin1234)mardindeysen gel form fitness center a murat hoca sana hem kilo aldırır.hem kas yaptır.evde olacak iş deil.adres: mardin belediyesi arkası 13 mart mahallesi.

9. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen bende bu sorunu çekiyorum.Aslında abartılacak kadar zayıf olmadığımı düşünüyorum ama 1.92 boy 71kg boya göre epey zayıfım :) Bu arada 17 yaşındayım.

10. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    araştırma yap biraz. baştan kaybediorsun. salonda carcur olur mu adam 50 tl para alıordu burda aylık oda kirasına gidiordu .

11. mardin1234

mardin1234 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısınız Galiba Salonamı Gideyim arkadaşlar ama ilk önce kilo al diyorlar onu nasıl yapacağım

12. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Senle Fiziğimiz Aynı :D

Kardeş Benimde Maddi Durumum Elverişli Değil 4 kg lik dumbelleri bile zor aldım seninle benim tüm bilgilerimiz uyuşuo benimde yaşım 16 kilom 50 ama istek olduktansonra taş la bile kas yaparsın ;) buda sana heves olsun 1 ayda böyle kas yaptım

NOT : BU KONUYU OKURSANIZ SEVİNİRİM

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/sizce-protein-tozu-kullanmal-m-t49932.html

PointFlex bunu beğendi.
  13. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    @kalkan333 oha amma kas yapmısın

j.claude.er ve PointFlex bunu beğendi.
  14. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    1 ayda bende böyle pumpa yapabılırmym?

PointFlex bunu beğendi.
  15. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    olmaz genetıgın musaıt degıl bıkere :D

halil98, CarpeNoctum ve PointFlex bunu beğendi.
  16. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Eğer ki salonda yapmayı yanlış görüyorsan , sana tavsiyem evine alet alman aletten kastım ne? Dumbell Seti , Koridor Barfiksi , Halter.Bunlar başlangıç için yeterli olucaktır. bu linkte Dumbell ile yapabilceğin bir program var.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html.
    başlangıçta ilk ay elindeki dumbellar ile başlıyabilirsin ama eğer gelişme istiyen biriysen o ağırlığın artması gerekicek bunun içinde artırabileceğin türden bir dumbell alman gerekicektir.yanı sıra halterde alman gerek.halter boyumun uzamasına engel olur gibi basit düşüncelere kapılma.boyunun uzamasına engel olucak harekete girmezsin olur biter.kilon az olduğu için vücud yağ oranının çok fazla olmadığını düşünüyorum.gelişme istiyorsan böyle devam edebilirsin.aletsiz nasıl gelişirim dersen zor.sadece şınav ve mekik pek hızlı gelişim kaydetmeni sağlamıyıcaktır.Şınav 15 tane çekip bırakma olmamalı 5 sete böl düzgünce tekrar sayını artırmaya yönelip yapmalısın.Mekikte aynı şekil..

17. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    Evt sımdı dikkatlı bakım karsılastrma yaptmda haklsnz galiba :) bide hocam adamda sintol olabılırmı , 1 ayda böyle bir pumpa mümkünmü?

PointFlex ve Danny Boy bunu beğendi.
  18. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    evet aslında bır kac pozu daha olsa mumkun gorunuyor

cunku bır ayda bu kadar kas yapmak pek de mumkun degıl sintol var sanırım

19. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    emeğe saygı lütfen beyler çocuk spordan soğuyacak :D

rockybalboa7 ve Danny Boy bunu beğendi.
  20. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda bikaç kere rastladım birisi Vücüd diyor birisi vicut birisi vucud bence doğrusu vücut.

Sayfayı Paylaş