Uzuuuuun bir aradan sonra ? Abilerm , kardeşlerim bi bakarmısınız ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve babunn tarafından 23 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. babunn

babunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eveet uzun bir ara vermiştim belirli nedenlerden dolayı . Şimdi yaşım 18 kiloma gelirsel söylemeye utanıyorum ama tamı tamına 20 kilo aldım arkadaşlar boyum 1.85 bundan 2 sene önce 70 kilo civarındaydım . Bi şekilde 2 senede 20 kilo aldım . Şuan 90 ın üstündeyim . İnanılmaz kötü bir vücudum oldu hiç bir kıyafetim olmuyor arkadaş . Yani sıkıntılı bir durumdayım . Evet şimdi şöyle bir planım var ve bu planımın ne kadarı doğru ne kadarı yanlış yardımcı olursanız sevinirim .

Ben şimdi amacım 3 ay lık bir süre içerisinde Aldığım yağları yakmak . Boş vaktim çok . Yani haftada 4 gün fitnes 2 günde yüzme kursunua gideyim diyorum ne diyorsunuz ? Ölümüne spor yapayım şu yağları yakayım . Gerekirse yağ yakıcı falan kullanıyım . Yağları yaktıktan sonra kas yapımına geçeyim . Yaşımında gereği olarak hızlı kilo veririm diye düşünüyorum . Neyse bunları yaparkende yani yağı yakarken de şeker miş tatlıymış limonata meyvesuyuymuş ekmekmiş hamur işiymiş bunları kesip daha çok protein ve sebze ağırlıklı besleneyim diyorum . Şimdi ne diyorsunuz arkadaşlar ? Ne yapayım ? Planım bu yani ilk amacım yağları yakıp fit bir görünüme ulaşmak ardından , kas yapımına geçmek .. Bu arada hani bel altım üstümden daha beter yağlandı yav arkadaş çok kilo aldım her yerimden evet ne düşünüyorsunuz ?

2. Arkona

Arkona Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 aylık p90x programını yaparsan bütün aldıgın kilolardan rahatca kurtulabilirsin aynı zamanda da vücudun sekillenir.Gerçekten işe yarıyor kend,imden biliyorum.Torrent sitelerinde bulabilirsin.

3. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
  4. babunn

babunn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başka yorum verebilecek kimse yok mu koskoca forumda kafa_kafa_kafa_kafa_kafa_

Sayfayı Paylaş