Uzun zamandır vg yapıyorum forumda kendimi hiç bir yere koyamadım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve terman tarafından 14 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. terman

terman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 5 senedir düzenli vg sporu ile uğraşıyorum. Yaşım 32, boy 1.90 kilom 100.2 yağ oranım %23.2
    Bildiğiniz göbekli möbekli bir adamım.

Haftanın 5 günü spor yapıyorum

Artık psikolojim bozulmuş halde . Bakıyorum okuyorum neyi yanlış yapıyorum diye anlayamadım. Resimlerimi koyacaktım bu yazdıklarımı oraya yazmak için baktım 5 senelik adamların resimlerini gördüm sildim hemen şimdi diyecekler ki bu adam bizle kafa yapıyor 5 senede bu vucüt bu kadar kötü olamaz.

İstediğim besin takviyesini alabiliyorum.

Size nerdeyse uzun bir zamandır yediklerimden bahsedeyim

Sabah

7 yumurta tam, (yok beyazı ye sarıyı ye muhabbetini biliyorum ama halen doktorlar emin değiller)
    1 dilim tam buğday ekmek-çay +1 paket animal pack+11mg BCAA toz su ile karıştırıp içiyorum

Öğlen
    Şirkette ne çıktıysa (yağlı pilavı falan yememeya çalışıyorum )yemeklerin tanelerinde seçiyorum Yemek çok kötüyse acil durumlar için çekmecemde duran ton balığı Not. az olduğunu biliyorum ama başka hiçi bir şansım yok çünkü kurumsal firma yemek götüremiyorum+ 1paket animal stack+cretain5mg

Akşam
    Serviste 2 ölçek protein tozu+glutamin
    Antreman

Antremandan hemen sonra 2 ölçek protein tozu

21.20 gibi eve geliyorum azcık et-kıyma veya tavuk yanında domates sıfır ekmek

Hesaplıyorum 150-160 gr protein alabiliyorum.

Antremana gelince herşeyi denedim şu anda yaptığım program

1.Bacak 5 haraket 3x8-12
    2.Göğüs +arka kol göğüs 4 haraket 3x8-12 arka kol 2 haraket 3x8-12
    3-Kardiyo -45 dk spinning +karın
    4-Sırt 5 haraket 3x8-12
    5-omuz+ön kol omuz 4 haraket 3x8-12 ön kol 2 haraket 3x8-12
    6-kardiyo
    7-off

ama bazen gün atlamalar olabiliyor veya kardiyoları antreman ile birleştirebiliyorum

Sorun Şu Akşam birşey yiyemiyorum direk spora gidiyorum
    Ama yağda kaybetmiyorum ne gelişiyorum ne inceliyorum yıllardır aynı kilo aynı yağ aynı kas

Hep iyi denilebilecek solanlara gittim. Malum hocalar pek ilgilenmiyorlar zaten hepsi öğrenci . İyi hocalar yok değil onlarda özel ders vermem peşindeler. Kötü salona gittim. İçeride bilmem ne şampiyonu vardı. Ama salonda acil servisten daha fazla şırınga gördüm.Ona iğne buna iğne açıkçası beni ürküttü herif bende yine jon jon salonuma geri döndüm

Artık ne istediğimi de şaşırdım artık. Kas mı istiyorum yağ yakmak mı istiyorum. Resmen psikoloijm bozuldu

Yapacağınız yorumlar için şimiden teşekkürler

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş