Uzun bir aradan sonra yeniden başlamak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Provision tarafından 1 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Provision

Provision Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar,abiler.Hikayem biraz uzun ancak yardımlarınıza çokca ihtiyacım var özellikle tecrübelilerin :) Ben 3 yıl önce bodye başladım.Hızlıca kilo verdim.Ve ardından yaptığım hacim programıyla 64 kilodan 78 kiloya kadar çıktım.O sırada vücudumdan memnundum belki çok yağlı bulktum ama gücü hissediyordum kendimde.Daha sonraysa öss girdi araya.Bırakmak zorunda kaldım.Ancak salonu bıraktım ama hafif antrenmanları hiç bırakmadım.Üstüne ekmeği ve şekeri tamamiyle hayatımdan çıkardım.Her gün şınav barfiks çekiyordum evde.Acayip şekilde kilo verdim sanırım böyle olunca.62 kiloya düştüm bu haziran dedim ki ben spora başlayacağım.Biraz p90x yapmaya çalıştım hatta vücudumu o programa alıştırmışken üniversite başladı ve gerçekten güzel bir salonumuz var.Bende yeniden başlamak istiyorum tabiki hemde artık mümkünse ara vermeden.Çünkü beslenmesiyle antrenmanıyla hayatımın bir parçası oldu.Boyum 1.80 açken 63.8 kiloyum sanırım.Optimum whey almayı düşünüyorum.Ne yapmalıyım önerilere aşırı derecede ihtiyacım var.O yeni başlayanların 1 ay uyguladığı programdan mı gireyim nedir sizce fikirlerinizi bekliyorum.Yurtta kaldığım için çok iyi beslenemiyorum yemekhanede düzgün 2 öğün yiyoruz ancak onun dışında wheye ihtiyacım var diye düşünüyorum.

Son düzenleme: 1 Ekim 2013
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT

Sayfayı Paylaş