Uzun bi aradan sonra yeniden vücut geliştirme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve nitrotech tarafından 24 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. nitrotech

nitrotech Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese selamlar..Şimdiden yardımcı olucak arkadaşlara teşekkürler.. Yaklaşık 4 5 senedir vücut geliştirme ile meşgulüm ayrıca boks geçmişimde var.. Ama okuldaki vs. yoğunluk dolayısıyla 4 5 aydır bırakmak durumunda kaldım Vgyi..Ama yeniden devam etme düşüncesindeyim ve işin açığı yaza formakda girmek istiyorum..Yaza kadar kafamda Nisan,Mayıs,Haziran Ayları olmak üzere Temmuzun başına kadar 3 ay süre belirledim..Ama Vgye ara verdiğimden dolayı Vucudum hamladı ve kaslar atrofi içersinde..Kütlem vs. çok azaldı ve yağlandım..Şimdi 3 ay boyunca kardio-fitness şeklnde gidersem kas kütlesinin sabit kalıp sadece yağ vs yakıp iyice cılız görünmekten korkuyorum..Bide kas hafızası olayı var vg geçmişim olduğundan dolayı daha hızlı toparlarım düşüncesindeyim kas kütlemi..Bu yüzden 1.5 ay kadar bulk tarzı gitsem 1.5 2 ay kadarda cardio vs gitsem L-Carnitine takviyesiyle beraber sizce nasıl olur? yada 3 ay sadece cardio-fitness gitsem kas hafızası olayıyla beraber hem kütleyi toparlar hem de define bi görünüme kavuşurmuyum ?

Sayfayı Paylaş