Uzun bi aradan sonra yeniden fakat düşük moralle...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve can_man tarafından 22 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. can_man

can_man Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar başlık her şeyi açıklıyo neredeyse.1 1,5 yıl kadar vg yaptım.Ancak bileğimi sakatlamam üzerine 1 yıl ara verdir doktor tavsiyesiyle.Çok hafif spordan bile sayamayacağımız şeyler yaptım o da kendimi tatmin etmek için.Ve bi kaç gün önce tekrar koyuldum bu yola.Bileğim arada sorun çıakrtıyo ama azimliyim.Ancak bi durum beni kahretti.Aynaya baktığımda ve eski fotoğraflara baktığımda ben kendime ne yapmışım diyorum.Yaa tam istediğim fiziğe yakınken şimdi resmen karınca gibi fiziğim.Böbrek üstüm yağlı göğüs bölgem yağlı bana eskiden yadigar bi bicepslerim.Şimdi ramazanda spor salonuna da gidemiyorum.Evde çalışıyorum akşamları.Çok hızlı toparlamam gerekiyo boyum 1.78 kilom 79.Sizce önce full kardio mu yapmalıyım yoksa kardiyo ve antreman karışık mı, yoksa kilom ideal mi vg ye yeniden başlamak için ? Ayrıca eski gücüm de yok onu da fark ettim.Şimdiden yardımlarını için teşekkürler.Bir de göğüs için sürekli şınav çeksem yağ eritmeme yardımcı olur mu ? Eskiden full göğüs çalışırdım acısı kötü oldu çok yağlandı yumuşadı ç

2. feritferitxd

feritferitxd Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    1,5 yıl bu sporu yapmışsınız ama hala bu acemi sorularını sormanız garip.5 aylık bilgimle kendi doğru bildiğim kadarıyla cevaplayacak olursam,sürekli şınav çekmek yağ yaktırmaz yağ yakımı sadece kalori açığı ile mümkündür.Sadece sürekli değil düzenli bir antreman programı içerisinde çalışırsanız kaslarınızı toplayıp sıkılaşabilirsiiniz. Daha önceden kas birikiminiz olduğunu düşünerek bence önce bir süre normal antremanınızı yapın,kaslarınız zaten yeni başlayan birine göre çabuk toparlanacaktır.Biraz şekili toparladıktan sonra kardio ve diyet ile yağları eritmeye gidersiniz.

3. can_man

can_man Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Kas hafızama güveniyorum fakat vaktim dar ramazan sonuna fit bi vucutla çıkmam gerekiyo ondan paniğim

Sayfayı Paylaş