uzun aradan sonra tekrar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ArturVinnie tarafından 25 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ArturVinnie

ArturVinnie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ögrenci
    Yer:
    Büyükçekmece
    Arkadaslar 93 dogumluyum 1.81 boyum var oncelikle bundan 3 4 sene oncesine kadar cok aktif olarak 2 sene vucut gelistirme yaptim fakat kiz arkadasimla tanistiktan sonra istemeye istemeye kendimi saldim ve artik halimden hic memnun degilm ve yeni bir baslangic yapmak istiyorum 2 ay once spor salonuna yazildim fakat tek tuk gittim ama artik halimden memlun degilm bu arada kilom 100 e dayadi diye tahmin ediyorum bunlari sizinle paylasma nedenime gelince suanli halimden daha hizli bir sekilde kurtula bilmem icin burasi bana cok faydasi olacagina eminim cunku sizin gibi degerli arkadaslardan yardim alacagimi ümit ediyorum ve duzenli olarak bilgilerimi yazacagim yazmamdaki amac insanlar isteyince neleri basarabildgini gormesi adina kucukte olsa bir ornek teskil etmek istiyorum benim bu uzun yazimi okuyan arkadaslara cok tesekkurler ve neler yapmam gerektigi adina fikirleriniz beklemekteyim

Sayfayı Paylaş