UZMANLARDan yorum lutfen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve UÇURUM tarafından 7 Mart 2007 başlatılmıştır.

1. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    salona basladım evde takılıyodum salondakı hocam bıraz moralımı bozdu acıkcası ona gore yag tulumuna donmussun dedı tabı benım eskı halımı bılmıyo neyse bana dıet yazdı ama bana bıraz garıp geldı aynen aktarıyorum yorumlarsanız sevınırım sındıden tesekkur ler ;) haftalık olarak verdi
    sabah yumurta beyazı sınırsız
    1 ad dometes
    1ad salatalık
    etı form 1ad
    lıght beyaz peynır kıbrıt kutusu kadar
    öglen
    200 gr prınç
    150 gr mkarna
    yagsız sosmos yok
    600 gr gögüs yagsız tavada
    500 gr kırmızı et yagsıztavada
    balık ton lıght
    haslanmıs mısır
    aksam yemegı
    sadece tavuk gogus yada yumurta beyazı
    ara ogun 3ad bıscot markette yok bıscot :lol:
    meyva ve tatlılar
    eksı elma arjantın elması cok pahalı meret :lol:
    muz
    dıyabetık kazan dıbı
    gunde 1ad cıkolata yarısı oda
    ıcecek
    nescafe sade
    lıght cola

bır hafta boyle galıba bunlar dısında hıç bır sey yok dedı olecem aclık tan boy 170 kılo 80
    harbıden yag tulumuna donmussun dıyen vardır heralde ama sadece gobek var bıraz kollar omuzlar ıyı yanı ama kıloluymusum kolay gele :cry:

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben anlayamadım sanırım.öğlen yemeğinde 500 gram kırmızı et ve 600 gram tavuk göğsü falan yazıyor.bunların hepsini yersen diyetmi oluyormuş?yok eğer seçenekli ise alacağın besin yeterli gorunuyor,bukadar açlık niye???

3. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    tam anlayamadım, günlükmü haftalıkmı yıceksin ?Bunların hepsini gün içinde yersen zaten yağlanırsın bu aşamadaki biri için çok fazla sen o hocayı değiştir.

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    kazandibi, çikolata bu nasıl diet anlayamadım :)

ister diette ol ister bulk döneminde hocanın sana diet kola vermesini anlayamadım..
    bu spora gönül vermiş insanların kola türevlerinden kesinlikle kaçınması gerekir.. hocanın da bunu biliyor olması lazım.. dietine nasıl eklemiş mantığım almadı..

bence forumdaki mevcut onlarca diet listesini ve beslenme programını okuyabilirsin..
    çok büyük bir kısmı yapılanmaya ve minimum yaglanmayla kas kütlesi inşaa etmeye yönelik programlardır ve oldukça yol gösterici olabilir..
    bunların ışığında kendi beslenme programını oluşturabilirsin..

5. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    arkadaşlar hepinize ayrı ayrı tesekkur butun hafta boyle dedı öglen yemegı yazdıkları arasından ıstedıgın gıbı karıstırarak hepsını yıyemem zaten zaten ornek makarna ton tavuk gogsu cola ıcmem zaten ama cıko ya dayanamıyom yarısını yıyom :lol: bırde aksam yemegı ac kalıyom uyuyamıyom bıde bır hafta aynı sıkıldım aksam sebze falan yesek fena olmazdı forum dakı dıet lere bakım uygun bıtane secım barı bıde evde yapıyodum ben benc masam falan var adam bana salon da agırlıklara dokundurmuyor delı oluyorum vucudu acmak lazım sen hamlamısındır dıye hep mekık sopa yanlara esneme bısıklet vb lar gıbı bır hafta boyle :cry: neyse yerıdegıl bunların kolay gele

Sayfayı Paylaş