Uzmanlar bana yardım etsin acil lütfen

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Onur kaan köseoğlu tarafından 15 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Onur kaan köseoğlu

Onur kaan köseoğlu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Nurdagı, Gaziantep, Turkey
    merhaba arkadaşlar ben 1 yıl öncesine kadar MMA ile ilgileniyordum ve çok ağır antrenmanlar geçiriyorduk ama vücudum hızlı bir şekilde gelişip alışıyordu bu yaz sporu bıraktım her gece alkol alıyodum göbek göğüs falan hep sarktı şimdi tekrardan başladım ancak bir türlü gelişemiyorum aynı yerde saydırıyorum yani 1 hafta oldu hiç bir değişiklik yok örneğin : 30 şınavın üzerine çıkamıyorum bir hastalık olabilirmi

2. VOLKAN VEYSEL DURAKÇAY

VOLKAN VEYSEL DURAKÇAY Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    DIŞ TİCARET
    Yer:
    İZMİR
    1 haftada bir şey olmaz , 5 ay salmışsın , 1 haftada toparlama olmaz , bu hastalık değil , sabırla çalışmaya devam et , daha vücudun toksinlerini atacak , temizlenecek de forma girecek ,
    bu arada içki , sigara , kahveyi , hatta çayı bile bırak , bunlar damarları tıkar , form tutmanı engeller , hızlı form tutmak istersen , çalışkansan günde 2 antremana geçebilirsin , sabah koşu , kondisyon antremanı , akşam teknik antreman,
    saygılar

3. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Bazı araştırmalara göre kahvenin kalp damarlarını açtığı iddia ediliyor. Ayrıca kahve antrenmanlardan önce kullanıldığında vücudu uyarır ve daha iyi bir antrenman çıkarmanıza katkıda bulunabilir. Tabii kahveyi öyle şekerli vs. içmemek gerek. :)

4. Doguncay

Doguncay Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Doktor
    Yer:
    Aydın
    Bir probleminiz olacağını sanmıyorum ama;
    rutin biyokimyanıza, özellikle karaciğer enzimlerinize, B12 vitamininize, tiroid hormonlarınıza baktırın.

Bu kadar ara verdikten sonra 1 haftada değişim beklemek fizyolojik sürece aykırı.

5. VOLKAN VEYSEL DURAKÇAY

VOLKAN VEYSEL DURAKÇAY Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    DIŞ TİCARET
    Yer:
    İZMİR
    BİR ÇOK ARAŞTIRMA DA KAHVE ÜRETİCİLERİNİN DESTEKLEMEDİĞİ ARAŞTIRMALARDA KAHVENİN DAMARLARI DARALTTIĞI , TANSİYONU ÇIKARDIĞI ORTAYA ÇIKMIŞTIR, BU NEDENLE TANSİYON HASTALARINA KAHVE , ÇAY YASAKLANIR ,
    KAHVE ANTREMAN YAPARKEN VÜCUDUN ZARARINA ÇALIŞIR , DAMARLARI DARALTTIĞINDAN KALBİN YÜKÜNÜ ARTIRIR ,
    ANTREMANDA KAHVE KULLANMA KAHVE ÜRETİCİLERİ TARAFINDAN DESTEKLENEN BİR KONU DUR , TIPKI ANTREMAN ÖNCESİ , SONRASI , YATMADAN ÖNCE , SABAH KALKINCA PROTEİN KULLANIN , KİLO BAŞINA 3 GRAM PROTEYİN KULLANIN DEYİP , KENDİ SPORCULARINA KİLO BAŞINA 1,8 GRAM PROTEYİN YETER DEMELERİ GİBİ....

Sayfayı Paylaş