Uzman kişilerden yardım istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Cobra--24 tarafından 19 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cobra--24

Cobra--24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar , siteye yeni üye oldum öncelikle tüm site yetkililerini , üyelerini ayrı ayrı emekleri için tebrik ediyorum .. şeffaf ve doğal bir şekilde örnek gösterimler, anlatımlar ancak bu kadar olur...Kendimden bahsedersem 1,80 boy 80 kilo ve 24 yaş , 3 yıl önce 3 ay gitmiş oldğum bir body yaşantım :) ... Gitmişliğimin dışında o günden bugüne gelen kafamın estiği zamanlarda 1 ayda 1 sıkı dumbell çalışmaları oldu aralarda (evde) ... Şu anda Ham dedikleri tarzdayım...İyi bir yol almak istiyorum ... Üniversiteye gidiyorum ... geceleri de Salona gidip hem stresimi atmak hemde sıkı bir vücut sahibi olmak istiyorum ...
    En az 2 yıl fix gitmeyi düşünüyorum... Bu yüzden uzman kişilerden ve bilgili arkadaşlardan yapmam gerekenleri engin tecrübelerinden rica ediyorum...
    Maddi ve Manevi ... neler yapmalıyım ? ilaç olayına girmelimiyim ?protein ,steoroid , aminoasitler vb... okumak isteğim o kadar çoko şey var ancak vaktim olmadığından direk öneriliernizi rica ediyorum
    Saygılar...weightlifter

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Siteyi araştırmalısın
    Başarılar dilerim...

3. Cobra--24

Cobra--24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla dostum araştırma gibi bir zamanım yok... Bana uzman , bilgili bir vatandaş çıkacak diyecekki şu hapları al , şu tozu al , şuna çalış , bunu yap ... derseki benim ancak bunları yapabilme zmanım olur.. Şu anda proje yapıyorum düşün o kadar meşgulüm...

Yardımlarınızı rica ediyorum......... kısa olmasın
    Başlangıç, İlerleme , yol alma durumlarını geniş bir şekilde belirtmeniz rica olunur...

4. Cobra--24

Cobra--24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Avatarımdaki vatandaş gibi olabilmeke için neler vermezdim :D

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları: