Uzman büyüklerime bir kaç soru

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve byno97 tarafından 10 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. byno97

byno97 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    yaşım 16 4 aydır yapıyorum sporu

boy:172
    kilo:63
    bel:72
    kol:32
    göğüs:95
    takviye kullanmaya yeni başladım optimum whey protein ve nitrofull amino asit kullanıyorum ama nitrofull kötü marka olduğunu yeni öğrendim memnun değilim şuan 2 aydır kilo almak için uğraşıyorum ama nedense sürekli kilo veriyorum kilo almak için ne yapabilirim
    beslenme hakkında bir kaç bilgi vereyim:
    sabah:
    sabah kalkar kalkmaz 1 bardak %100 şeker ilavesiz elma suyu
    10 dk sonra
    3 tane yumurta
    3 dilim beyaz ekmek
    1/2 küp süzme peynir
    1 bardak süt
    2 yemek kaşığı bal
    Öğle:
    okulda yemek hane olduğu için ne varsa o
    Aksam:
    Evde ne varsa o
    -
    Proteini spor gitmediğim günler sabah kalkar kalkmaz ve antrenmandan önce ve sonra amino asit'de yanı şekilde
    -
    spor hocamın pek bu konu hakkında bir şey bildiğini düşünmüyorum antrenmanım hakkında bilgi vericem banan piramit sistem diye bir sistem söyledi öğle uyguluyorum antrenmanımı
    12-10-8-6 dinlenme 30 saniye hafif-biraz daha ağır-orta-en ağır kilolar
    antrenman sistemim böyle
    hareketler'in isimleri aklımda değil ondan söyleyemiyorum ama öğrendiğimde düzenleme yapıcam
    yazın ayı geldiğinde malum öğrenciyim anca para birikiyor yaz ayı geldiğin weider megaforte diye bir amino asit önerdiler çok iyi'miş ve gene weider pure casein adlı ürünleri kullanmayı düşünüyorum belki bir'de weider marka gainer alabilirim maddi durumuma bağlı olarak.
    Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş