1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Uzman Arkadaslar Tavsiye ve Yorum Bekliyorum !

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve thekingsong tarafından 6 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    [​IMG][/url
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG] (son fotoda kastim kendimi :) )

Merhaba arkadaslar yas im24 boyum 1.94 Kilo:104 , Savas Cebecinin Definasyon antremani ve Definasyon beslenme programini 2 haftadir uyguluyorum programin etkilerini hissedebiliyorum. Gordugunuz uzere yagli bir vucudum var yaglarimi azaltmam lazim buna bagli olarak gunde 1900 Kalori aliyorum 80gr-120gr gunluk protein aliyorum( Kullandigim suplementler gold whey protein ile bcaa ) Hedefim 5 haftada 95 kg inmek fakat ayni zamanda kaslarin belirgin olmasini saglamak. Baska Ne taviye ederiniz bana ?Ayrica beldeki yaglarda canimi skiyor ve kollarimi az gelisiyor hissediyorum vucuduma gore orantisiz duruyor. Tecrubeli arkadaslar tavsiyelerinizi bekliyorum tesekkurler.

2. M.Ege

M.Ege Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Yeterli kas kütlen yokken nasıl define bi vücut sağlamayı düşünüyorsun? Önce kas kütleni arttırıp daha sonra definasyona girmelisin ki zaten definasyon anca öyle etkilidir. Senin şuan yaptığın yağ yakmak. Definasyon farklı bi olay. Kas kütleni arttırmaya yönelik program yap derim.

3. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Tavsiyen icin tesekkur ederim . Yanlisim varsa bagislayin fakat kas kutlemi ne kadar artirirsam artirayim ilk etapda kaslarim gozukmuyecek ayrica mevcut yag oranimin ustune kas yaptigimda (kas yapmak icin daha fazla beslenmek lazim) dahda kalin gozukecegim ben tabiri caizse ayi gibi olduktan sonra mi define olmaliyim :D

Son düzenleme: 6 Mayıs 2016
  4. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    Hazır yaz da geliyor bence ilk önce biraz kilo daha ver 80 - 86 arasına düş, yaz definasyon icin bulunmaz nimettir bence yaz boyu sağlam bi zayıflama dönemine gir ardından kışa doğru bulk dönemine girebilirsin yağlanmadan korkarsan beslenme programını ona göre ayarlarsın ama şimdi dediğim gibi yaz boyu yağ yak bence.

5. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Soyle temmuze ölü topragi atarak girmemin bir formulu yok mu , saedec kardio yapmak mantikli gelmiyor acikcasi

6. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Genellikle insanlar yaza son 1-2 veya 3 kala girip birden yağ yakmak birden 5-10 kg kas alıp define olup plaj vücudu yapmaya çalışıyorlar ....
    Tavsiyem ne olur 5-6 veya 7 haftada mutlak değişim azda olsa olur ama fazla birşey bekleme . p90x programını ve beslenme tarzını araştır . p90x öneririm.

7. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Nacizane tavsiyeniz icin tesekkur ederim . Suan yurt disinda bulunmaktayim p90x uygulamak icin simdilik musait alanim yok sadece gym ve beslenme konusunda kendimi gelistirebilirim... Hesaplarimla Turkiyeye donene kadar 6 haftada ciddi kas kaybetmeden yaglardan vererek 97 kiloya iniyorum. Daha sonrasinda p90x deneyebilirim elinde programi olan varsa ozelden yolliyabilirse memnun olurum.

8. VComandanteBB

VComandanteBB Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Iyi bi genetik.. Hedef fitnessa agirligi arttir body ise hardcore idman ve bulk yap

9. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    saolun tesekkur ederim gercekten cok hirs yaptim 2.5-3 haftadir beslenme+antremana ozen gosteriyorum yaglarimdan kurtuldugumda daha saglam bulk a giricem

10. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Bence vücudun yağlı sayılmaz sadece kas oranı olması gerektiğinden düşük. Yandan koyduğun fotoğrafta bu net bir şekilde görünüyor. Sporda sadece ilk 4-5 aya mahsus hem yağ yakıp hem de kaslanmak mümkün.

11. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    tesekkur ederim cevabiniz icin bende oyle dusunuyorum ama hep hayatimda parca parca spor yaptim fakat bir kere bile istedigim vucuda tam anlamiyla ulasamadim artik ulasicam Allahin izniyle bu tur videolari takip ediyorum saolun sizde paylastiginiz icin

12. burakbyr

burakbyr Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Bir de şu an farkettim, ilk resime bakınca hafif lordoz var gibi, bu koonuyu araştırabilirsin.

13. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Haklisiniz bunu daha omnce duymamistim fakat duz bir zemime uzandigimda tam anlamiyla sirt ve kuyruk sokumu temasi zemin ile olmuyordu ve bana garip geliyordu . Sagolun aydinlattginiz icin daha neler gorucezz bakalim :D

Sayfayı Paylaş