uzaktan eğitim almak istiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bodybuilding55 tarafından 12 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. bodybuilding55

bodybuilding55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar 1 hafta önce bodye başladım fakat sadece bana verdikleri antreman programı ve antreman programı sürekli aynı hareketleri yaptırıyor bana araştırdığım kadarıyla sürekli aynı hareketleri yapmak kasları pek geliştirmezmiş ve en önemli olan beslenme programıymış ve benim spor salonumda profesyonel biri olmadığı için uzaktan eğitim olmak istiyorum belirli bir ücret karşılığında bana önerebileceğiniz bir profesyonel varmı Özgür Mustafa Geldeç ten almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

2. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Özgür hoca veya Mustafa Kaya.

3. fgyyfsjjs

fgyyfsjjs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ertuğ evrekli.

4. bodybuilding55

bodybuilding55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Özgür hoca dediğiniz ÖZgür Mustafa Delgeç değil mi

5. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Evet

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. bodybuilding55

bodybuilding55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mustafa kaya kimdir bulamadım ulaşabileceğim bir yer varmı

7. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    752
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bodybuilding.com da 10 bin tane hareket var . 5000 tane de spor programi hepside profesyonel sporcular tarafindan yapilma. Seç begen al bedava

Nanza, elite35 ve rd2a bunu beğendi.
  8. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Faceten aratabilirsin kişisel antrenör Mustafa Kaya diye

9. bodybuilding55

bodybuilding55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar 3 hoca ismi aldım Mustafa Kaya , Ertuğ Evekli , Özgür Mustafa Delgeç uzaktan eğitim almak istiyorum sizce hangi hoca daha tecrübeli ve daha çok yardımcı olur

10. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.424
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kocaeli Üni.Bilg.Müh.Öğrencisi
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    Açtığınız yeni başlık bu başlıkla birleştirilmiştir.Mevcut bir başlığınız varken aynı konuyla ilgili tekrar başlık açamazsınız,çoklu başlık açımı yasaktır.Forum kurallarını okumak için TIKLAYINIZ.

11. Şafak Bilgili

Şafak Bilgili Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    mesut ertüzün

12. meandcoco

meandcoco Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Mustafa kaya yı salla kaba ve terbiyesiz bir adam

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    73
    Berkay Türkkan tabii ki.. hem forumumuzdan, aramızdan çıkan birisi, hemde gayet terbiyeli efendi sabırlı bilgili..

14. fgyyfsjjs

fgyyfsjjs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ertuğ evrekli gerisi hikaye hem vucut geliştirşrken bilginize bilgi katıyorsunuz.

15. AEB

AEB Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Tokat
    Araştırma yapıp öğrenmek en iyisi fakat profesyonel destek almak zamanı olmayan ve küçük şehirde bulunanlar için iyi bir şeçenek gibi görünüyor.Forumda daha önce bu tür eğitim alanlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

16. wayerlatsou

wayerlatsou Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    ankara
    son zamanlarda çokça moda olmaya başladı bu iş,ama anlamadığım , online alınacak desteğe ayıracak kadar vakit varsa neden salonda değerlendirmeyesinizki vaktinizi??

17. AEB

AEB Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Tokat
    Online destek olayı evde çalışanlar için aklına birşey takıldığında veya istediğinde ''bir bilene sorma'' durumu.Vakit alacak ve salonla kıyaslanacak birşey değil.

18. Muscleous

Muscleous Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Burda bu konu ile ilgili kendi nacizane görüsümü belirtmek isterim. Bu sporda egitim sart ve kacinilmazdir. Vücudu ve hareketleri tanimak temeldir. Bu konulara hakim olmadan bu sporda basari beklenemez. Ancak bu konular yeterince ögrenildikten sonra en iyi egitmenin yine bireyin kendisi oldugu kanaatindeyim. Hangi hareketlere vücudunuz nasil tepki verdigini en iyi siz anlar, hangi yiyeceklerin sizin gelisiminiz icin elzem oldugunu en iyi siz tespit edersiniz. Tabiki bu zamana yayilan bir sürec icerisinde olur, ama en etkili ve keyifli yol budur. Cesitli insanlarin yaptigi antreman ve beslenme programlarinin yararsiz oldugunu söylemiyorum ancak fayda-maliyet analizinde, "en etkili ve keyifli" olarak atfettigim yöntemin yaninda kesinlikle sinifta kalmaktadir. Demem o ki forumda her bölge icin cesitli hareketleri taniyabilir, deneyebilir ve ne kadar verim aldiginizi tespit ederek kendinize en iyi antreman programini cikarabilirsiniz. Yoksa sihirli bir antreman programi kimse size veremeyecektir. Ayrica bircok kisinin gögüs calisirken kol, kanat calisirken omuz calistigini zannetigine sahit oldum. Bu da hareketlerin ne kadar hissetmeden yapildigina ve verilen program ve hareketlerle ezberiyle yol alinmaya calisildigini göstermektedir. Böyle bir calismanin yarari vücuda dokunmayacaktir. Arastirin, ögrenin, uygulayin. Basarilar.

atraksiyonlu bunu beğendi.
  19. wayerlatsou

wayerlatsou Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    ankara
    ahaa anladım demekki düşündüğüm şey değilmiş ben bire bir karşılıklı spor yapmak gibi algılıyordum.

20. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    73
    O dediğin yani birebir ilgilenme, sen spor yaparken senle ilgilenmesi konuşması vs. Personal Trainer denilen şey, ama uzaktan eğitim dediğin Online Personal Trainer, yani adam oturduğu yerden beri pc başından sana işte parana göre antrenman programı beslenme programı gibi şeyler hazırlıyor, ve sana yazıyor bunu internet üzerinden, yani hiç bir şekilde karşılıklı yüzyüze görüşme birlikte antrenman yapma yok diye biliyorum.. Online Personel Trainer işi bence gereksiz, hepsini internetten öğrenebilirsin.. Ancak salonda personal trainer'lık yapıcak biri varsa ve iyiyse bilgiliyse bence GEREKLİ.. 1.5 yıldır araştırıyorum pata küte ilerliyorum kaç kez antrenmana başlayıp bırakma, düzgün beslenememe yanlış beslenmeye dayalı kilo alamama vs. bir çok sorunla karşlılaştım, anca anca bu sporda pişmeye başladığımı anladım, ve aynı zamanda bilmediğim bir çok şeyin olduğunu da anladım, yani bi bilirkişi tarafından sana yol gösterilmesi çok daha yararına olacaktır, şahsen 1.5 senemin ziyan olduğunu düşünüyorum.. İmkanım olsa Kıbrıs'ta Cenk Hoca'nın salonunda öğrencilik yapmayı çok çok isterdim..

Sayfayı Paylaş