Uyumsuzluk

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Meeliisaa tarafından 20 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Meeliisaa

Meeliisaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Merhabalar 17 yaşındayım haftada 4 gün spora gidiyorum gitmediğim günler bisiklet sürüyorum egzersizler yapıyorum bacaklarımın üst kısmı acayip kalın basen baldır ne yapsam gitmiyor 46 kiloyum boyum 160 ne yaptıysam incelmedi aksine bide yetmezmiş gibi üst bel göğüs çevresi çok küçük şöyle diyim üst 34 alt 38 gibi saçma bişey yememe içmeme dikkat etmeye çalışıyorum bişeyleri yanlışmı yapıyorum yoksa eksik mi yapıyorum bunu nasıl düzeltebilirim baya üzücü bi durum şimdiden yardımcı olanlara teşekkürler

2. Oqi

Oqi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Beslenme programinizi yazarsanız daha kolay Yardım edilebilir düşüncesindeyim

Ankesörlü cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi...

3. Meeliisaa

Meeliisaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    kahvaltı saatine dikkat edemiyorum genellikle special k gibi tahıllı gevrekler ve süt öğlen ise salata çorba bazende tavuk ara öğünlerim pek olmuyor genelde olursada form bisküvilerden yada meyvelerden akşamlarıda sadece çorba çok sık su içmiyorum ekmeği tamamen kestim asitli şeyler içmiyorum az yiyip kilo verirsem basenlerde erir mantığıyla hareket ediyodum tabiki faydası olmadı böylede

4. Oqi

Oqi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Kahvaltıya özen göstermelisiniz ayrıca Protein olarak zengin besinler tuketmelisiniz yumurta Lor peyniri tavuk Göğsü Ton Balığı vs. Ara öğünleri kesinlikle atlamayin ve telefonunuza fatsecret diye bir Program var onu yuklerseniz ordan makrolarinizi görebilirsiniz

5. Meeliisaa

Meeliisaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Teşekkürler son olarak peki squat bisiklet yürümek koşmak yada çeşitli hareketlerle kalça küçülürmü orantısız olan vücut düzelir mi

6. Oqi

Oqi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Tabi duzelme kaydedilir ancak beslenmeyle alakalı bunlarda yetersiz Beslenme kas yıkımına yol acar

Sayfayı Paylaş