Uykusuzluk

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve mxmp tarafından 4 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mxmp

mxmp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar geceleri uyuyamıyorum. Bakın şu saatlerde özellikle uykum gelmiyor. Uzun süredir böyle. Gündüz de uyumuyorum ama bu saatlerde nedense hep dincim. Akşam gelmesi gereken uyku akşam hariç her vakit geliyor. Ne yapmalıyım önerisi olan var mı?

2. JauneRouge

JauneRouge Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Bir iki gun normalde kalktigindan erken saatte kalip kendini uykusuz birak gece erken yatarsin. Vucudun gec uyumaya alistigi icin gec vakitlerde kendini dinc hissetmen normal.

3. mxmp

mxmp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Haftaiçi grubundayım zaten erken kalkıyorum dayanıyorum gün içerisinde de uyumuyorum akşama kadar bekliyorum arkadaş akşam bişe oluyo artık ne oluyosa birden bi enerji geliyo at gibi oluyorum hele saat 10-11 den sonra işte gece üçe dörde kadar uyku falan yok. E ondan sonra uyusam da yeterli olmuyo ertesi gün yine aynı şeyler...

4. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    telefon-bilgisayarda oyalanmak en büyük engel,uykun gelmesini de bekleme.11-12 gibi telefonunu bilgisayarını uzaga kaldır,ışığı kapat yatağın içine gir,dediğin gibi yorgunsan zaten elbette uyuyacaksın kaçarı yok,vücut kendini kapatacak zaten bir süre sonra.

5. mxmp

mxmp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bilgisayarla uğraşmıyorum da telefon var evet. Tamam bi de öyle deneyelim teşekkür ederim

zeo64 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş