uykuda sakatlık

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve standaart tarafından 11 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. standaart

standaart Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar tam seriye bağlamışken iyi bi tempoda götürürken çalışmayı bu sabah kalktığımda sol omuz gitmiş ağrıyor ve kol hareketlerim kısıtlanmış durumda bu sakatlık yüzünden antrenmana da ara vericem herhalde yani uyurken sakatlanmış olmam kadar talihsizlik var mıdır?vücut antrenmanlara çok iyi cevap veriyordu giysilerimi gögüs ve omuzların sıkıştırmaya başladığını hissettikçe daha da hırslanıyordumki sakatlık nüksetti bundan sonra yatakta put gibi yatıcam demekki gelişim evrelerinde yatışımıza bile dikkat etmek gerek,bu iş çok ciddi bi iş çalışırken çok itinalı hareket ediyorum esnemeye çok dikkat ederimki ne kadar özen gösterseniz bi yerden patlak veriyor gördüğünüz gibi,sakatlık omuzdan olduğu için geriye sadece karın bel çalışmak kalıyor idare edicem artık,sakatlık döneminde önerebileceğiniz bi şeyler var mıdır arkadaşlar!!!!ilk kez omuzdan sakatlanıyorum bu yüzden biraz da şaşkınım açıkçası;)

2. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Gecmıs olsun,

Ilk olarak bılmelısın kı buyuk ıhtımalle sakatlık uykuda olmadı, antrenman sırasında kaslar , baglar sıcakken yaptıgın zorlamalar ılla o anda sakatlar dıye bır kural yok, sonrada cıkabılır, ozellıkle omuz ıle ılgılı sorunlar genelde daha sonra cıkar ve ısın kotusu muzmın bır hale donusur. Kas gevsetıcı yakı vs gıbı onlemler almanı, sakatlık olan kası yardımcı da olsa etkıleyecek hıc bır hareket yapmamanı, en az bır hafta sakatlıgın seyrını bu sekılde takıp etmenı tavsıye ederım.

3. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Geçmiş olsun standaart,

Aynı dertden muzdaripim, önceki pazar gecesi inanılmaz bir bilek acısı ile uyandım, uykuda ters bir hareket yapmışım sanırım. Malesef 10 gündür antrenman yapamıyorum, hırsımdan her sabah kalkıp koşuyorum, üstüne sadece mekik çekmekle yetiniyorum. Sanırım bu haftada çalışamayacağım. Sana acil şifalar dilerim.

Sağlıklı Günler...

Sayfayı Paylaş