uykuda bosalma

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve sivasli tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 45 üye.
  1. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    yok bi arkadaşıma oldu yani işemiş azcıkın boşaldım sanmış

2. TosSsi

TosSsi Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ç.kale
    bizim yapımız böyle elimizde değil kiduh

3. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    yav arkadaş bıktım ben bu durumdan yaw.Hele bazen arada bir azıyor ne istek var ne bişey var libido da o kadar yüksek gelmiyor bana ama bazen oluyor işte olması problem değilde sonra orayı temizle burayı temizle insan o uykulu haliyle çok sinir oluyo ya.Bi de uykudayken olmuyor hep sabaha karşı tam uyanacağım vakit hele birde sabaha karşı kalkıp su içersem sonra 1 2 saatliğine gene yatarsam kesin oluyor.Hatta bi keresini anlatıyım ramazan bayramındayız memlekete gittik orada kalıyoz sabaha kalkacam aynı böyle oldu.Ulan herkes bayram telaşı içerisinde şimdi nası duş alacan temizlenecen haydaa sövdüm ertesi sabah gene aynı şekil oldu bu sefer dedim yeter kalkmıyorum yataktan ama dayanadım.Bazen böyle oluyor bir kaç gün.Konuyuda hortlattım ama bu aralar gene başladı yok mudur bunun bir çözümü yaw.

4. ozpirik

ozpirik Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    İstanbul
    Yatmadan işini görürsen bişi olmaz :)

5. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Vaayy sendemi bizim Hamamcılardansın :D İlk mesajı yazan arkadaşın sorusuna cevaben yazıyorum bence iyi antrenman çıkarttığın için bunlar oluyor. Testesteron seviyen muazzam artıyor bence güzel birşey artı olarak Hamamcı olmak biraz kirli bir iş olsada bence en sağlıklısı bu şekilde olması...

6. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    yav antrenmandan sonrada bu işi görmek olmaz ki :D

7. cemacun

cemacun Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    17 yaşındayım hayatımda bir defa bile başıma gelmedi.Neredeyse her gün mastürbasyon yapıyorum

8. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Neden olmadığının cevabını zaten kendin vermişsin. Sporcular mümkün olduğu kadar yapmamaya çalışırlar testesteron seviyelerini korumak için bu yüzden bazı sporcular uykuda bu olayı yaşarlar.

9. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    yaklaşık 3 hafta uzak durmaya calıstım kızla filan nadir görüştüm :D baktım uykuda gerçekleşiyor olcak gibi degil :D 10 günde bire düşürdüm :D beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır :D

10. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    hahaha :D:d beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır.:)) O gün geldiğinde yakınlarında olmak istemem heralde kimse istemez :D 10 gün çok fazla yahu :D

11. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    arkadasım düzenli sex hayatı bunu düzeltecektir sanırım ..bunu bu hale getiren vücudun ihtiyacı olan sex miktarından yoksun kalması ...bunu baska türlü nasıl tabir edebilirim bilemiyorum ama bu bosalmaların ıslak rüyalar ile oluyorsa yani bosalmaların bi rüyanın peşisıra oluyorsa bu durum vücudun abazan bi hal almış olmasıdır (özür dilerim baska bi tabir bulamadım) ama rüya olmaksızın öylece bosalıyosan baska bi sorun olabilir ..bevliyeciye görünebilirsin ..kolay gelsin

12. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    aynı sorun uzun zamandır bendede var, eğer gün aşırı mas. yaparsam gercekleşmiyor ama 2-3gün yapmıyayım kesinlikle uykumda oluyor.. Sanırım kendiliğinden geçmesini bekliyeceğiz...

13. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Uyumadan önce karıları kızları düşünmeyi bırakıp yatarsanız hiçbir şey olmaz :)

Birde yatamdan önce fındık, fıstık gibi kuruyemişler yemeyin. Hele fıstık ezmesi hiç yemeyin. Yediğiniz akşam kesinlikle oluyor.

Cattleya bunu beğendi.
  14. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Böyle bişey benim başıma hiç gelmedi ya :D belki de gelmiştir ama sabah kurumuştur yani :D :D bilemedim şimdi :D

15. Ricky123

Ricky123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Dini İslama Göre Buna Şeytan Gülmesi Deniliyor Genellikle Ergenliğe Ye ni Giricek Olanlarda Cok Fazla Görülür Rüyada Kız karıyla Atıştıgınızı Görürüsünüz aslında O kız Degil Şeytanmış islama Göre böyleymiş Hocalar Ve Din Öğretmenleride Öyle Der

Sayfayı Paylaş