uykuda bosalma

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve sivasli tarafından 29 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 45 üye.
  1. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar belki basligi görünce bu ne demek demissnizdir.ama bu belkide bi cogumuzun basinda olan bi olay,haftada bir veya iki ok ama haftada bazen 4-5 sefer oluyor bende ve deli oluoyrum.testesteron alsam tamam diyecem.biraz uyuyum kalkinca güzel bi antreman yapiyim diye yatiyorum kalkinca o halde olunca antreman istegide kalmyior,zaten gidilincede pek ise yaramiyor.yani psikolojik olarak igrenc bi durum..her sorulan sorunun bi cevabi bulunuyor forumda.bununda caresi varmi acaba :):) uyumazsan olmaz falan gibi mesajlar gelmez insallah :)
    saygilar sivasli

2. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    sivaslı senin yaşın kaç? senin acilen bi partner bulman lazım bence :D :D bulamıyorsan da uykuya bırakma,kendin gör işini :) vücudun attığına göre,fazla demek ki.sen yapmazsan vücut atacak.bunda anormal hiçbi şey yok.sağlıklı olduğunu gösterir.
    bu işin en can sıkıcı olan yanı sonra kalkıp donu,pijamayı,çarşafı değiştirmek işin yoksa :D bi de annen baban soru sorar,neden değiştiriyorsun diye,o daha da can sıkıcı :D

wolf13 bunu beğendi.
  3. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    yatağa yorgun girmiyorsundur pek sanırım? şahsen yorgun olunca hiç böyle şeyler olacağını zannetmiyorum.
    sadece bedenen demiyorum zihinselde.
    cinsel hayatını düzene sokarsan yaşamazsın böyle şeyler.

-adriana lima'yı görürsen rüyada tabi evli bile olsan tehlikeli. :)

4. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bildiğim kadarıyla sivasli yaşça ben dahil bazı üyelerden büyük.
    Ancak bu sorun her yaştaki erkeğin başına gelebilir.
    Ayrıca belirli sebeplerden partnerinden ayrılan her insan uykuda boşalmayı yaşayabilir ya da buna fırsat vermeyecek kadar çok boşalır :)

Bence uykuda boşalacak kadar çok dolum varsa deponun boşalmasında bir mahzur yok bilakis faydalı olsa gerek ama haftada 1i bile yaşamayan insanlar haftada bu olayın 4-5 kere olmasını büyük bir şaşkınlıkla karşılar. Ben baya bi şaşırdım, hayatımda sayılıdır ihtilam olayı, 3 kere falan olmuştu sanırım toplasan.

Eğer olağandan fazla oluyorsa bence uyunmayan saatlerde ihtiyaç giderilerek uykuda boşalmaya alışan bünyenin bu alışkanlığını değiştirmesini denenebilir diyorum. Çünkü uykuda muhtemelen REM uykusunda boşalma olur ki bundan sonra forumumuzda bahsedilen 6 saat bekleme prensibi yüzünden sorun olabilir. O halde gece yatmadan önce partnerli boşalmak en doğrusu olacaktır bence.

5. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    Akşamları çok enerji verecek şeyler yememeni öneririm. Bir arkadaşım akşam evde yemek olmadığından fıstık ezmesi, pekmez yemiş ve yatmış. Sonra bana konuyu açtı ve sebebini sordu. Hayatında olmayan olay bir haftada 2 kere olmuş. Fıstık ezmesini ve bu tür enerji veren, testo seviyesini yükselten şeyleri gecenini bir vakti yememesini önerdim ve bir daha aynı sorunu yaşamadı sanırım.thums:

6. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Bunu bir bardağa benzetirler. Bardak dolduktan sonra taşacaktır. Binevi vücut ifrazatı gibi. Benim hiç yaşamadığım bir durum bu. Pek de depo dolup taşacak kadar zamanı olmuyor; ondan sanırım :)
    Gaddar'ın da dediği gibi yaşını 20+ kabul edersek, beslenmene bağlayabilirim sadece. Sosyal tempon da önemli. Sabahtan akşama kadar evde oturup sadece salona gidiyorsan olması da bir parça doğal. Yerinde olsam mastırbasyon yapardım. Çünkü temizliği çok tereffuatlı oluyor. Aile eviyse biraz bastıran bir olgu kabul edildiği için utanma ihtimalin olabilir. Öğrenci evindeysen ya da yalnız yaşıyorsan, o kadar çamaşırı senin yıkamam gereceğini için bu işi banyoda kendi rızanla halletmeni tavsiye ederim...

7. Ferhat AYDIN

Ferhat AYDIN Yeni Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    0
    Uzmanlar, bu gibi durumların olmaması için, ''gün aşırı mastürbasyon'' öneriyorlar.

Son düzenleme: 29 Eylül 2008
  8. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    benim en çok 15-19 yaş arasında başıma geldi bu olay.zaten düzenli bi cinsel hayatın olunca kendi kendine kayboluyor.
    bir de ben bazen uykumda boşalacağımı hissedip uyanıyordum , artık profesyonel olmuştum bu konuda :D gecenin bir yarısı kalkıp çarşafı, yorganı,donu monu değiştirmek kadar sinir edici bir şey olamaz ! pis pis de yatamazdım,içim elvermezdi,kalkardım gece gizli saklı sessizce temiz çarşaf filan sererdim.duş da alamazdım,evdekiler uyanmasın diye.hayır yani onlar da bilirler aslında ne olduğunu ama hala sorarlar :D

9. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar ben 27 yasindayim 6 yildirda evliyim.böyle seyleri söylemek prensip geregi hic hosuma gitmiyor aileden öyle gördüm öyle büyüdüm.ama cinsel hayatimda saglikli..ama yinede oluyor anlamioyrum..o dediginiz bardak hic durmak bilmiyor..tasiyor tasiyor ama hioc bitmiyor..acayip gicik bi durum.

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    sivasli kur de mi oluyor bu durum?

11. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    Önerilen Tedavi Biçimi: Akşamları yatmadan yarım saat kadar evvel bir çay fincanı kaynar suyun içine bir çay kaşığı ada çayı katılıp demlen*mesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek içilir.
    * Akşamları yatmadan yarım saat kadar evvel bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı acı pelin katılıp demlenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek içilir.
    * Akşamları yatmadan yarım saat kadar evvel bir çay fincanı kaynar suyun içine ince kıyılmış bir çay kaşığı kişniş katılıp dem*lenmesi için kısa bir süre beklendikten sonra süzülerek içilir

bilmiyorum yaparmısın.buldum yazayım dedim :)

12. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    benim bildiğim kadarıylada düzen önemli bu işi gün aşırı kendn halledebilirsin varsa partnerine daha fazla vakit ayıra bilirsin en önemlisi uyku düzenini iyi ayarla bi ark tada vardı doktor pisikolojik demiş zararı yok kendini şartlama böyle olur diye ve en önemlisi düzen

13. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    hayir saydam kürde degilim birak kürü düzenli beslenme bile yok..ramazandaydik nede olsa...sovereign yazdiklarin icin saol.yazdiklarin almanyada bulunurmu bilme ama bu durum devam ederse adacayini bulurum bir yerden..hepiniz saolun arkadaslar

14. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    bendede olan bir durum ancak ruyada tam bosalacagim sirada istedigim zaman uyanabiliyorum ve olay gerceklesmiyor ilginc birsey

15. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    bendede öyle olsa ne güzel olur.ben nedense hersey bitmeden olay yerini terketmiyorum rüyada :)

CranTz bunu beğendi.
  16. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    tamamiyle pisikolojik bir durum saygıdeğer forum üyeleri. örnek vermek gerekirse sayın sivaslı rüyalanma olayı yaşanmakta değilmi.beyinin bizi kandırmasından ibarettir. beyin bazen uykuda çalışmakta ve özellikle fizyoljik ve piskolik olarak ihtiyaçları gederilmez ise bu durum yaşanabilir ayrıca bu durumla sınırlı kalınmamalı. beyin uyku moduna geçerken bilgisayar ve tv den kesinlikle uzak durulmasını tavsiye etmekteyim. çünkü uyumaya yakın beyin o görüntüleri ardı arıdna gözünüzün önende sıralamaktadır.

ve yapay bir hafıza kaydı yapılmaktadır. bu nedenle yolculuk esnasında camdan fazla bakmamayı ve fazla film izlememenizi size tavsiye ederim. hatta bir cocuk baba ilişkisi gibi kendinize haftada ayda bir film hediye ediniz. fazlası zararlıdır. sanal kirlilik oluşturmaktadır. konumuz bu değil off topic oldu.

hatta görülen rüyalar fotonlar aracılığıyla görülmediği için sadece %2 lik bir rüya kapasitemiz oluşur. hatta saat 4 te gördümüz rüyayı birisi anlatayım derken . sabah anlatırım deriz. 7 de kalkarız bir bakmışızki rüyayı unutmusuz.

YesiLZeytin ve salvadore_xp bunu beğendi.
  17. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada simdi nasıl anlatsam bosalırken atılan spermin protein die biliyorum kısacası bosalmanın kas yapımına etkisi varmı mesela azaltması gibi?

18. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    tam tersi, kas yapımına zemin bile hazırlar. her boşalma anında yeniden üretime geçer vucut. ben bu yanlışla 4 yıl yaşadım. meğer yalan ve hurafeden başka birşey değilmiş.

YesiLZeytin, KD ve salvadore_xp bunu beğendi.
  19. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    bunun hurafe oldugunu ve kas yapimina zemin hazirladigini sen mantik yoluylami söylüyorsun yoksa bi dayanagi varmi atakan,cünkü bu olay benide cok psikolojik olarak etkiliyor,hatta ister günlük hayatta isterse rüyada bosalma olayi gerceklesince o gün antreman bile yapmiyorum ben.aciklarsan daha iyi olur

20. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Valla bu konuda açıklama yaparsan sevinirim. Gerçi bunu hiç kafasına takan biri değilim:D Ama çevremde "protein gidii, protein gidii" dolaşan tipler var...

Sayfayı Paylaş