Uyku Sorunum Dersde Uyukluyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mardin1234 tarafından 7 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mardin1234

mardin1234 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim cok büyük bi problemim var uyku problemim problemimi söyle dile getireyim sürekli uyuyorum yani okula sabah saat 7 uyanıyorum ve 2 3 derste cok ağır uyku basıyor ve sıranın üstüne kafamı koyup dersde arada uyukluyorum ve buda benim canımı sıkmaya başladı arkadaşlarım bile artık evde yatmıyor geliyor burda yatıyor diyor oda yetmiyor okulda biraz uyuyorum eve geliyorum 1 2 saat oturuyorum bilgisayarın başında yine cok fena uyku bastırıyor ve diyelim okuldan saat 12 geliyorum bi uyuyunca en aşşagı 3 4 kadar yatıyorum ve bütün günüm gidiyor pazartesi 10 saatim oluyor sabahın 7 akşamın 4 kadar okulda duruyorum eve geliyorum 1 2 saat oturuyorum uyanınca saat 10 oluyor ve geri yatamıyorum 1 2 kadar oturup yatıyorum napacağımı şaşırdım lütfen yardımcı olun

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Uyku düzenin bozuk uyumayacaksın meşgele bul akşam 9-10 yat sabah 5-6 kalk.
    Okulda uyuma sakın uyucak gibi oluyorsan uyuma tut kendini toplum içersinde ve okuldasın okulun ona göre disiplin kuralları var.
    Sen uyuyorsun okulda bakar öğretmenler buna bir şey demiyor diğer çocuk dicek ben sal*k mıyım sabaha kadar gezerim bilgisayarda takılırım filan okula geldimi yatarım der çabucak geçer vakit hesabı.

3. rockallen

rockallen Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Istanbul
    1 Gun Kendini Tut Okulda Yada Evde Uyuma Aksam 10-11 Gibi Uykun Gelir Zaten Bu Sekilde Ritme Girersin Sabahda Yeterli Uyku Aldigindan Dinc Kalkarsin Ve Gun Icinde Uyumazsin .

Sayfayı Paylaş