Uyku problemi...

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Tan___ tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    Mrb arkadaşlar.bende son zamanlarda uyku problemi oluşmaya başladı.normalde bana günlük 7_8 saatlik uyku yetiyor fakat yoğun antrenman dönemlerimde bu uyku saatim 9_10 saati bulabiliyor.ancak son zamanlarda uykumda farklı sorunlar çıkmaya başladı.Mesela bu cumartesi salonu kapattım eve gittim saat 10 buçuk gibi uyudum.uyandığımda pazar günü saat 1di .hiç birşeyim yoktu üzerime öyle bir uyku öyle bir yorgunluk çöktükü gözümü açmaya konuşmaya mecalim yoktu.saat 3de tekrar yattım uyandığım da saat 5di ve aynı akşam saat 10da uyudum sabah 8de uyandım 9da salonu açtım ve yine aynı sorun üzerimde yorgunluk ve uyku vardı.Bugün göğüs ve kol antrenmanım vardı fakat bu sorun antrenmanımı olumsuz etkiledi bechte_chest press te ve kol antrenmanda basmam gereken ağırlıklarda çok zorlandım ve uyukladım.şuan 8 haftalık kür içerisindeyim.7.haftaya başladım.acaba ster_anabol ilaçların etkisinden olabilirmi yada yorgunluktan ama yeteri kadar dinlendiğimi düşünüyorum.ve antrenmanda zorlandığımı hissettim.bu güç kaybı olabileceğini sanmıyorum çünkü kürün en aktif olduğu bir dönemdeyim bu konuda tecrübe ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

Sayfayı Paylaş