Uygun yağ yakıcı tavsiyesi edinmem lazım :)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve evos tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. evos

evos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar haftada 3-4 gün cardio çalışması yapıyorum ama bazen aksıyor tabii fazla vaktim yok spor için önerebileceğiniz bi yağ yakıcı varmı en faydalı şu olabilir diyebileceğiniz haftada 3-4 cardio programı için hardline l-carnitine veya cla-one gördüm ama sizlerede sormak istedim başka tavsiyeleriniz varmı kilo sorunum var sadece :):):) şimdiden teşekkürler...

2. TimoTolkki

TimoTolkki Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Durumun iyi ise Mhp dren & Muscletech hdroxycut & Unıversal Cuts alabilirsin. bunlar yag yakımında sana faydalı olur tabi beslenmede önemli. Paran yoksa Antrenmandan önce koyu kahve ve aspirin içebilirsin. yada gözün kara ise yan etkilerinden bana birşey olmaz dersen eczaneden Ventolin tablet alabilirsin. başarılar....

3. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Belin orantısız bir şekilde genişse L-Karnitin, eğer değilse önerebileceğim bir şey yok... Spor öncesi yeşil çay içebilirsin. Onun haricinde baharatlarla karıştırılmış bir kase az yağlı yoğurt tüketebilirsin.

4. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    l-carnitine falan alacağına sabah öğle akşam 2 tatlı kaşığı elma sirkesi iç daha çok faydasını görürsün bence ama illa ki yağ yakıcı alacam diyosan TimoTolkki'ninde dediği tarzda hard core fatburner kullan ben şahsen nutrex lipo 6 black kullanıyorum gayetde memnunum.

Sayfayı Paylaş