Uygun bir supplement önerisi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve dlxattack tarafından 3 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle merhabalar uygun bir supplement arıyorum kendime istediğim şey kilo aldırmaya da yardımcı olsun ve spordan sonraki protein ihtiyacımı karşılasın. tam 117.günüm bugün sporda ve artık protein tozu kullanmaya karar verdim.. 30 temmuz 1994 doğumluyum 175 boyum var.

galiba ektomorf bir vücüda sahibim yağsız ince bir vücut amacım hacım yapmak bir an önce 4 kg iyi kas kütlesi diyorlar ama tam istedğim şekle bu gidişle yavas gidicem suplement şart diye düşünüyorum... heleki ektomorf ince vücuda sahip olunca belkide metomorf özellikleride var ama zayıfım işte ektormoflarda zayıf olur ama kaslarım zayıf değil ya gerçi bunlar eski zamandaki şeyler

ilk ölçüm yüzde 12 yağ 54 kg 47.0 kas kütlesi
    son ölçüm yüzde 9 yağ 60 kg 51.0 kas kütlesi 4 kg kas yapmışım..
    bi ara yağım yüzde 7 ye inmişti ama yemeğe fazla abandığımdan kilo almaya uğraştığımdan arttı .

spor salaonunda soruyorum uygun bir şey ama ordaki hocanın kendi cebinede para atmak için beni yanlış yönlendirebilmesinden çekiniyorum hemde pahalıdan verceğinden pek bilgim yok çünkü

elimden geldiğince bilgi vermeye çalıştım deneyimli biri uygun bir supplement önermesini bekliyorum tam olarak adını yazarsanız sevinirim..

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplement-ar-ivi-f12.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/supplementler-f26.html

Arama Kelimeleri : supplement

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş