Uygulamam gereken program nedir ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve atacani tarafından 18 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. atacani

atacani Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba , 1996 doğumluyum 1 sene önce kuzenimin çalıştırmasıyla mekiktir şınavdır derken başladım fakat en fazla 3,4 ay devam ettim sonra yazın bıraktım biraz kilo aldım ve bu biraz kötü oldu benim için. Daha sonra spora döndüm ama bu sefer ev yerine bir spor salonuna yazıldım 1 , 1.5 hafta kadar oluyor aslında işler iyi gidiyor benim için yada bana öyle geliyor 70 kilo civarı bugun rahatca kaldırabildim (göğüs için olan birşeyde) şimdi belki yazdıklarım komik gelebilir ama acemiyim daha ama yani elimden geldiğini yapıyorum.

1996 Doğumluyum Boyum 1.80 , kilom 80 internetten araştırdığıma göre 12 kilo fazlam varmış vermem gerekiyormuş.

Kendimce her gün gidiyorken sonunda bir düzene girmem gerektiğini düşündüm ve çarşamba , cumartesi ve pazar gitmeyi düşünüyorum. Çarşambaları sadece karın , ve dambıl hareketi tekrarlıyorum , cumartesi günüde göğüs ağırlıklı çalışıcam ondada dambılı tekrarlıcam ve hep yaptığım bir şey var yapmasınıda seviyorum sanırım karın kasları için yararlı olan birşey böyle ağırlığa sarılıyorsunuz mekik tarzı birşey. Onu yapıyorum pazar günüde daha çok bisiklet kullanıcam koşucam öyle birşey düşünüyorum.

Yazdıklarım amatörce yani dalga geçmeyin farkındayım yaptığım doğru ve yanlışların sizden istediğim nasıl bir beslenme tarzımın olması (duyduğuma göre 5 öğün diyorlar , ama ne yicem ben 5 öğün?) ve nasıl bir program yapmalıyım ?

Yorum olarak her yorumu dikkate alıcam şimdiden teşşekkürler
    :)

Ve bana msn veya başka bir iletişim yoluyla yardımcı olup sorularıma yanıt verebilecek kişilerde çok iyi olur.

Not : İsmim 'Atacan' hitap ediyorken kullanabilirsiniz [​IMG]

Not 2 : Gittiğim spor salonu hafta içileri 22.00'a , haftason
    u 18.00'a kadar açık.

Not 3 : Fastfood yemeyi çok seviyorum ama ayrılmam gerek sanırım

2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
  3. atacani

atacani Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Kilo almadan nasıl kas kütlesi yapacaksın.Orada yazılanlar kas kütlesini artırmaya yarayan diyetlerdir.Yoksa sende mi yağları kasa çevirme ile uğraşanlardansın.

5. atacani

atacani Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni olduğumu söyledim sadece soru soruyorum 12 kilo kadar fazlalığım varken bunu uygulamak doğrumu yanlış mı onu öğrenmek istiyorum

6. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    !.80 boy 80 kilo.belirtmeliyim ki 12 kilo fazlan yok.Her internet sitesine güvenme.Yapman gereken beslenmene dikkat ederek yağ oranını azaltmak beslenme ile ilgili yeterince bilgi edinmek için forumda vakit geçirmeni öneririm.Başarılar.

Sayfayı Paylaş