Uyguladıgım beslenme programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Pastacila07 tarafından 24 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Pastacila07

Pastacila07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba sizlere bi sorum olacaktı internette gerekli herşeyi araştırıyorum günlerdir deli gibi kalori hesabı yapıyorum falan sizlere danışmak istedim eksik veya fazla birşey varsa lütfen yardımcı olun.
    Şimdi benim 5 aylık bir geçmişim var 4 kilo aldım öğrenci oldugum için pek beslenmeye dikkat edemedim.Ancak şimdi bi şekilde acayip motive olmuş durumdayım 2 haftadır etimi sebzemi meyvemi alıp yemeklerimi kendim pişiriyorum uyku saatim 12 yi geçmiyor. Anlayacağınız baya kaptırdım kendimi. Şimdi benim derdim şu, boyum 188 kilom 80 ancak biraz yağ oranım yüksek bel çevrem 86 cm. Vücudumun şekli duruşu falan iyi ancak bu yağları eritmeye karar verdim. Karbonhidratı düşürdüm günlük 110-130 gr karbonhidrat ve 140-150 gr arası protein tüketiyorum. Aldıgım kalori ise 2100-2250 arası değişiyor.

Sabahları 5 yumurta(1sarılı) ve lor peyniriomlet yapıyorum 1 çay kaşığı zeytinyağıyla, 4 çorba kaşığı yulaf ezmesi,1 kaşık bal ve süt
    Öğleden önce Mercimek yada nohut tüketiyorum yanında yoğurt
    Öğlen 350 gr tavuk göğsü yada biftek yanında haşlanmış sebze(brokoli,karnabahar vs)
    Öğle yemeğinden 1 saat sonra 3 çorba kaşığı bulgur(pişince artıyor haliyle)
    Antremandan 1 saat önce elma
    Antremandan sonra çikolatalı süt ve muz
    Akşam yemeği olarak 200-250 gr arası tavuk göğsü yada balık ızgara ve salata tüketiyorum

Şimdi ben bu beslenme ile 3-4 ay içerisinde yağlarımdan kurtulup birazda kas kütlesi inşa edebilirmiyim? Yağ oranım %16 falan galiba %10 a düşer mi ?

2. Pastacila07

Pastacila07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    UP lütfen yardım

Sayfayı Paylaş