Uyguladığım Programlar Hk. Yardım

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve neslik tarafından 12 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. neslik

neslik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar,

Forum konusunda biraz acemiyim hatam olursa affınıza sıgınıyorum. :)
    Öncelikle yaklasık 3 yıldır evde egzersiz yapıyorum. Boyum 1.70 kilom 50.
    Yaklaşık 1 yıldır düzenli fitness programları yapmaya başladım. Ağırlıklı olarak kardiyo insanity vb. Fakat oldukça karışık programlar uyguluyorum. Ne kadar doğru bilemiyorum.

Misal yaklasık 3 aydır düzenli olarak her gün ort. 40 dakika biri olacak şekilde; Jillian Micheals ripped in 30, 30 days shred, tae bo yapıyorum kardiyo olarak.(2 adet 2 kg dumbell ile) Buna ek olarakta gün içinde mutlaka 30 dakika pilates veya callanetics yapıyorum. Ayrıca bazen 8 kg kettlebell çalışıyorum. Size sorum şu olacak haftalık olarak nasıl bir program uygulamalıyım ? Ek olarak kilo vermek değil amacım kardiyo yapmam ne kadar dogrudur ?

Umarım konuyu doğru yere açmışımdır. Şimdiden teşekkürler.

2. Gke

Gke Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    amaç kilo vermek değilse nedir? kas kütlesi kazanmak? sıkılaşmak? beslenmeniz ne durumda?

3. neslik

neslik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Amaç, mevcut olanı korumak. Ama az daha kas kütlesi kazanırsam da problem olmaz. :)

Beslenme düzenim, her sabah yulaf ezmesi,kepeği veya yumurta tüketirim, light ürünlerle beraber. Mutlaka 3 porsiyon sebze, meyve yerim. Un, şeker ve tuz kullanmam. Öglen karbonhidrat agırlıklı, akşam ise protein agırlıklı besleniyorum. Ve mutlaka hergün 4 fincan yeşil çay.

Sayfayı Paylaş