uyguladığım programım hakkında ek bilgi ve yorum rica ediyorum..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve getto38 tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. getto38

getto38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhaba,
    ben 22 yaşında boy 1.75 kilo 73. üni öğrencisiyim dolayısıyla öğrenci evinde çok düzenli bir beslenme yapamıyorum ve bu ikisi ne kadar zıtda olsa kilo vemek istiyorum(daha doğrusu forumlardan okuduğum kadarıyla genelin sorunu olan göbek ve bel yağlarından kurtulmak).. haftada 5-6 gün uyguladığım program,
    1.ağırlık çalışması öncesi ve sonrası dalağım el verdiğince :) 40-60 dk koşu bandı, eliptical, bisiklet.
    2. düzenli kas gruplarını farklı günlerde, hocamın verdiği bölgesel program ile 4setten 8 tekrarlar, ağırlık olarakta setlerde arttırarak son sette zorlanacağım ağırlıklar kullanıyorum.
    uyguladığım program en az 105dk en fazla 180 dk sürüyor. ağırlık çalışmalarında set aralarında dinlenme süremi kısa tutmaya çalışıyorum.sonuç olarak 3 hafta da 75 kilodan 73e düştüm( bu arada bölgesel çalışmaya 3 gün önce başladım).herhangi bir destek ürünü kullanmıyorum(amino,carnitine vs.)
    bu arada 7 yaşından liseye kadar profesyonel anlamda akrobatik jimsantik ve 2 yıl kadarda basketbol oynadım. aslında kaslı bir vücudum var ama son 3 senedir dikkatsiz beslenme ve yüksek alkol alımı vücudumu baya bozdu..
    öğrenmek istediklerim sizce programım nasıl, değişiklik veya ek yapmalımıyım? bu program sonuçu sağlıksız mı kilo veriyorum ileride göbekte sarkma yada çatlak ne bilim herhangi bi zararı olur mu?

şimdiden herkese teşekkürler. hepinize keyifli günler dilerim..

Sayfayı Paylaş